Advanced Fear

ADF fun site
Podania

Syn marnotrawny Anromog

Syn marnotrawny Anromog

Postby Perkoz » Sun Nov 01, 2015 5:43 pm

Część A.

1. Imię:
Marcin
2. Wiek:
20
3. Coś więcej o sobie (Gdzie pracujesz/uczysz się? Zainteresowania?):
Politechnika Poznańska, Mechatronika 2 rok, interesuje się fantastyką.
4. Specyfikacja komputera ( procesor, karta graficzna, ilość pamięci RAM )
Intel Core i5-4670K 3.40GHz, 8GB RAM, GTX770
5. Czy posiadasz działający mikrofon i czy nie wstydzisz się go używać?
Słyszeliście, odezwę się raz po raz;D
6. Jak reagujesz na krytykę i stres?
Też wiecie;)

Część B.

1. Nick postaci:
Anromog
2. Klasa:
Paladyn
3. Spec, w którym preferujesz grać oraz które opanowałeś/łaś, ale nie sprawiają Ci takiej frajdy jak main spec:
Heal(main), tank do doszlifowania ale jest opcja na przemainowanie jeśli zajdzie taka potrzeba.
4. Link do armory:
http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... mog/simple
5. Link do screena UI (Nie interesują nas screeny zrobione w mieście, itp. Najlepszy screen to taki z raidu, gdzie widać w pełni działające UI w warunkach raidowych):
http://imgur.com/ylQIlD0
6. Pełna lista używanych addonów:
Healbot
ERT
Angry Assignements
DBM
Power Auras Classic
Weak Auras
Skada

Część C.

1. Link do logów (np. WarcraftLogs, World of Logs) swojej ostatniej gildii, na którym można Cię odnaleźć:
https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... metric=hps
2. Doświadczenie (Całe od Vanilli, kille tylko w czasie trwania contentu. Jeśli zdobyte na innej postaci, koniecznie link do tejże postaci. Nie interesuje nas doświadczenie wyssane z palca):
BRF bez BH(z wami), HFC(9/13M), trochę HM na mythicu.

3. Opowiedz o swoich poprzednich gildiach (również o aktualnej o ile jest) i podaj powody ich opuszczenia:
Opuściłem was dosyć spontanicznie, zbyt spontanicznie. Remake okazał się niewypałem, ze Slaughter Housem bardzo dobrze mi się grało, niestety również zostali rozwiązani. Chciałbym wrócić do znanej, przynajmniej w części ekipy, która nadal raiduje i ma się jak mi się wydaje dobrze.

Część D.

1. Czas gry (Zaznacz kiedy nie możesz na pewno grać: dokładny dzień tygodnia):
Zawsze w waszych godzinach raidów, OPRÓCZ poniedziałków(zawsze), czwartków(co dwa tyg.
2. Czy znasz kogoś z Advanced Fear, kto mógłby powiedzieć coś o Tobie?
Wiecie sami;D
3. Dlaczego chciałbyś dołączyć do Advanced Fear?
A to już wyżej mi się napisało(część C, 3)
4. Czego oczekujesz po pobycie w Advanced Fear?
Stałej mniej więcej grupy raidowej która jest w stanie zabijać całą farmę jak i progressować dalsze bossy
5. Inne informacje, które chciałbyś/abyś podać w podaniu, ale nie pojawiły się wcześniej:
Co tu dużo mówić, chciałbym do was wrócić. Tym razem sam, Jagoda wybrała wyższe progi, ja nie czuję się na siłach tak wysoko celować(co nie znaczy że będę slackować czy coś, chodzi bardziej o czas). Widziałem, że macie sporo paladynów w składzie. Decyzja należy do was.
Perkoz

Re: Syn marnotrawny Anromog

Postby Nada » Sun Nov 01, 2015 7:49 pm

Bylem tu
Nada

Postby Atö » Mon Nov 02, 2015 7:19 am

Perkoz wrote:(...)(co nie znaczy że będę slackować czy coś, chodzi bardziej o czas). (...)

Nie żebym się czepiał ale poniżej twoja historia obecności w Advanced Fear

kwiecień 42,86%
maj 70,59%
czerwiec 33,33%
lipiec 43,75%

średnia 47,63%
Atö
Site Admin

Postby Perkoz » Mon Nov 02, 2015 12:07 pm

Aż mi się wierzyć nie chce kiedy patrzę na te statystyki, choć niby liczby nie kłamią. Inna sprawa, że na prawie każdym killu na progressie byłem, a i wcześniej wipowałem bossy razem z resztą. Czekam na opinię Merussy tak naprawdę, ze względu na jego frekwencję i wgląd w sytuację, poza tym bez obrazy Ato, ale nie miałeś aż takiego wglądu w to, co i kiedy na raidach robiłem. Z mojej strony mogę powiedzieć tylko, że postaram się być na każdym raidzie.
Perkoz

Postby lazymike » Mon Nov 02, 2015 3:50 pm

slaba frekwencja oraz sposob jaki wyszliscie z guildi (byl to 1 lub 2 raid jaki odwolalismy w calym dodatku) , sowa janek nie wyraza zgody
lazymike

Postby koyuki » Mon Nov 02, 2015 5:59 pm

Do konca dzisiejszego dnia bedziesz znac decyzje Anromog.
/Pozdrawiam

@edit
Na ten moment nie mozemy zaoferowac Ci spota na progress xhula, jedynie bossy na 'farmie'.. Co bedzie za tydzien, 2 tyg? tego nie wiem, mamy duza rotacje w skladzie, wiec wszystko jest mozliwe. Jezeli odpowiada Ci taka forma na ten moment, to jestem jak najbardziej na tak.
koyuki

Postby Perkoz » Mon Nov 09, 2015 1:49 pm

Postaniwiłem jednak dać sobie spokój z raidowaniem, przynajmniej w tym półroczu, ze względu na niską dyspozycyjność, która ostatnio jeszcze bardziej się zmniejszyła. Nie chcę zajmować miejsca w składzie, jeśli nie będę pewien nawet czy następnego dnia będę mógł się pojawić. Przepraszam was za zawracanie głowy, wydawało mi się, że uda mi się pogodzić te dwie rzeczy i jakoś to będzie wyglądać, ale niestety nie ma na to szans. Życzę wam powodzenia w dalszym progressie. Do zobaczenia być może w przyszłości.
Perkoz

Return to Podania