Advanced Fear

ADF fun site
Podania

paladyn Holy

paladyn Holy

Postby Radregaz » Tue Feb 10, 2015 7:45 pm

Część A.

1. Imię:Damian
2. Wiek: 23 wiosna mi idzie .
3. Coś więcej o sobie (Gdzie pracujesz/uczysz się? Zainteresowania?):
Pracuje po studencku w 1 z korporacji działających w polsce ( ze względu na wstyd i aktualne próby jej zmiany nie podam nazwy :) ) . Studiuje na Politechnice Łódzkiej Informatyke . Z zainteresowania lubie koszykówke , dobrze sie bawić , i ogólnie interesuje sie wszystkim po trochu .
4. Specyfikacja komputera ( procesor, karta graficzna, ilość pamięci RAM )
CPU 2x 1,7GHz , 8GB ram ,
5. Czy posiadasz działający mikrofon i czy nie wstydzisz się go używać?
A czego sie wstydzić . Jak dacie dojść do głosu to i pogadam chętnie.
6. Jak reagujesz na krytykę i stres?
Nieobce mi to pojęcia .

Część B.

1. Nick postaci: Radregaz
2. Klasa: Holy
3. Profesje oraz czemu akurat te?
Engi - dla paru bajerów ułatwiających życie.
Enchant - po co marudzić innym o encha jak mozna samemu zalozyc .
4. Spec, w którym preferujesz grać oraz które opanowałeś/łaś, ale nie sprawiają Ci takiej frajdy jak main spec:
Preferuje holy , od TBC zawsze lubiłem nim grać , i na pandach mimo wielkich zmian jakie zauważylem grało mi sie nim przyjemnie . W retry aktualnie mam off specke i tez myśle ze dosc umiejetnie nim gram . Jeszcze nie gralem jako prot tym palkiem ale mysle ze to tylko kwestia czasu az sprobuje .
5. Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... gaz/simple
6. Link do screena UI (Nie interesują nas screeny zrobione w mieście, itp. Najlepszy screen to taki z raidu, gdzie widać w pełni działające UI w warunkach raidowych):https://www.dropbox.com/s/1g7gwd94kk08y27/WoWScrnShot_012715_211653.jpg?dl=0
Niestety nie posiadam screenow z walk na raidach .
7. Pełna lista używanych addonów:
Atlas , GTFO , Power Auras , Weak Auras , VohDo , Elv UI , DBM , Fatality .

Część C.

1. Link do logów (np. WarcraftLogs, World of Logs) swojej ostatniej gildii, na którym można Cię odnaleźć:
Niestety nie posiadam takowych zapisow moich umiejętności .
2. Doświadczenie (Całe od Vanilli, kille tylko w czasie trwania contentu. Jeśli zdobyte na innej postaci, koniecznie link do tejże postaci. Nie interesuje nas doświadczenie wyssane z palca):
Hmm, trudne pytanie , na globalu progresem na innych contentach niz aktualny nie moge sie zbytnio pochwalic , jednakze na privach sprogresowalem wiekszość TBC(wszystko do Felmysta) , i WOTLK (calosc razem z LK , bez hc) , pozniejszy content zalapalem sie na koncowke SoO na Pandarii jednakze to juz nic wartego uwagi mysle .
3. Opowiedz o swoich poprzednich gildiach (również o aktualnej o ile jest) i podaj powody ich opuszczenia:
Brygada Papy Smerfa - opuszczona z powodu powstania stałej małej zamknietęj grupy zrzeszonej wokół lidera.
Armia Kalimdoru - chwilowy przyczółek ze starymi znajomkami .

Część D.

1. Czas gry (Zaznacz kiedy nie możesz na pewno grać: dokładny dzień tygodnia):
Gram sporo , czasem moze sie przytrafic ze wypadnie mi jakis dzien raidowy przez prace ale to sporadyczne przypadki raczej .
2. Czy znasz kogoś z Advanced Fear, kto mógłby powiedzieć coś o Tobie? Chyba jedynie Mazaw .
3. Dlaczego chciałbyś dołączyć do Advanced Fear?
Brakuje mi progresu jaki pamietam , gdzie 10-tki wipow i tysiace goldow na naprawe byly niczym po zabiciu danego bosa .
4. Czego oczekujesz po pobycie w Advanced Fear?
Czegóz mozna oczekiwać , miłego przyjęcia i owocnej współpracy .
5. Inne informacje, które chciałbyś/abyś podać w podaniu, ale nie pojawiły się wcześniej:
Dziękuje za przeczytanie i poświecony mi czas :)
Radregaz

Re: paladyn Holy

Postby Mazaw » Tue Feb 10, 2015 11:39 pm

Zatwierdzam ogarnia i raczej nie koni :)
Mazaw

Postby Baervan » Sun Feb 15, 2015 7:49 am

Zapraszam na rozmowę na TS, odezwij się to podam Ci dane.
Baervan

Postby alakhaix » Sun Feb 15, 2015 10:22 am

1. Twoj komputer prawdopodobnie (wg mnie na pewno) nie zapewni plynnej gry na 20 osobowym rajdzie szczegolnie w trakcie BLa. Masz jakies wyjscie ? inny komputer lub plan kupna jakiegos ?
2. Power auras i weak auras?? wtf ?? naprawde te 2 addony razem ??
Krowa
alakhaix

Postby fiq » Tue Feb 17, 2015 8:26 am

A gdzie enachnaty z critem ? A gem +35 mastery ? Widzę, że przyjęty ale generalnie te rzeczy do poprawy i to na ten tychmiast :)
fiq

Postby Atö » Tue Feb 17, 2015 8:30 am

przyjęty, zamykam.
Atö
Site Admin

Return to Podania