Advanced Fear

ADF fun site
Podania

DK Unholy

DK Unholy

Postby Ilrina » Thu Feb 05, 2015 2:54 pm

Część A.

1. Imię: Karol
2. Wiek: 26
3. Coś więcej o sobie (Gdzie pracujesz/uczysz się? Zainteresowania?): Do niedawna studiowałem mechanikę i budowę maszyn a obecnie pracuje w CEVA Logistics (mam przez to ograniczony czas na raidowanie ;/) na 3 zmiany.
4. Specyfikacja komputera ( procesor, karta graficzna, ilość pamięci RAM ) AMD FX6300, GeForce 660 GTX TI OC, 8GB RAM
5. Czy posiadasz działający mikrofon i czy nie wstydzisz się go używać? Tak
6. Jak reagujesz na krytykę i stres? Różnie ale zazwyczaj w miarę spokojnie

Część B.

1. Nick postaci: Ilrina
2. Klasa: DK
3. Profesje oraz czemu akurat te? BS i Mining
4. Spec, w którym preferujesz grać oraz które opanowałeś/łaś, ale nie sprawiają Ci takiej frajdy jak main spec: Unholy, ale wcześniej grałem jako frost i blood (musiałbym poświęcić trochę czasu by sobie dokładnie je przypomnieć)
5. Link do armory:
6. Link do screena UI (Nie interesują nas screeny zrobione w mieście, itp. Najlepszy screen to taki z raidu, gdzie widać w pełni działające UI w warunkach raidowych): http://eu.battle.net/wow/en/character/S ... a/advanced
7. Pełna lista używanych addonów: DecUI (dokładna zawartość zależna od aktualnego składu jaki oferują) + WeakAuras

Część C.

1. Link do logów (np. WarcraftLogs, World of Logs) swojej ostatniej gildii, na którym można Cię odnaleźć: http://www.wow-heroes.com/character/eu/ ... on/ilrina/
2. Doświadczenie (Całe od Vanilli, kille tylko w czasie trwania contentu. Jeśli zdobyte na innej postaci, koniecznie link do tejże postaci. Nie interesuje nas doświadczenie wyssane z palca): Na "globie" gram od niedawna, zacząłem jak SoO już było farmione (udało mi się zrobić 8/14M i 14/14M jak wszedł pre-patch 6.0 raidujac z pugami) wcześniej grałem na prywatach na kontencie Wotlk
3. Opowiedz o swoich poprzednich gildiach (również o aktualnej o ile jest) i podaj powody ich opuszczenia: Dance Macabre, Syntax Error

Część D.

1. Czas gry (Zaznacz kiedy nie możesz na pewno grać: dokładny dzień tygodnia): Mogę raidować głównie w weekend i co 3 tydzień jak mam zmiany poranne
2. Czy znasz kogoś z Advanced Fear, kto mógłby powiedzieć coś o Tobie? Nie
3. Dlaczego chciałbyś dołączyć do Advanced Fear? Szukam gildii pozwalającej cieszyć się w pełni dostępnym kontentem w miarę moich możliwości
4. Czego oczekujesz po pobycie w Advanced Fear? Możliwości raidowania (nie koniecznie w 1 składzie ale w miare wtedy kiedy mi na to praca pozwala)
5. Inne informacje, które chciałbyś/abyś podać w podaniu, ale nie pojawiły się wcześniej: Składam podanie by dowiedzieć się czy z moja praca i czasem jaki mam na raidowanie mam jakieś szanse aby nie marnować pieniędzy na przenoszenie postaci na BL. Dziękuje za uwagę
Ilrina

Re: DK Unholy

Postby Goodthing » Fri Feb 06, 2015 6:11 am

Z takim attendence mythic raiderem nie zostaniesz raczej.
Goodthing

Postby Falce » Sat Feb 07, 2015 4:14 am

Są gildie raidujace w weekendy. My niestety takaowa nie jesteśmy. Raidujemy 4 dni w tyg śr, czw, niedziela i poniedziałek wiec potrzebujemy osób które są w stanie spełnić to minimum.
Falce

Postby Noiser » Mon Feb 09, 2015 1:06 pm

Cześć Karolu. Podanie całkiem sprawnie napisane wpada w oko. Jak już pewnie zauważyłeś po postach gildiowiczów problemem może się okazać Twoje attendence. Jesteśmy jednak skorzy do rozmowy i przedyskutowania Twojej sytuacji, dlatego prosimy żebyś się do nas odezwał ingame i odwiedził na TSie.
Noiser

Postby Guest » Tue Feb 10, 2015 7:00 am

Gdzie mogę znaleźć namiary na waszego TS-a?
Guest

Postby Atö » Tue Feb 10, 2015 8:02 am

namiary na naszego TSa można znaleźć na wispie od któregokolwiek z gildiowiczów :)
Atö
Site Admin

Return to Podania