Advanced Fear

ADF fun site
Podania

Podanie - Warrior prot/arms

Podanie - Warrior prot/arms

Postby Mhorbaine » Wed Feb 04, 2015 9:52 am

Część A.

1. Imię: Jakub
2. Wiek: 22 (w maju tego roku)
3. Coś więcej o sobie (Gdzie pracujesz/uczysz się? Zainteresowania?): Pracuję w Play'u, konkretnie jestem tym niedobrym panem, którego nikt nie lubi, jak dzwoni. Obecnie nie studiuję, ponieważ ciężko jest mi wybrać moją drogę w życiu. 2 kierunki już wypróbowałem i teraz robię sobie przerwę. Od października idę na studia.
4. Specyfikacja komputera ( procesor, karta graficzna, ilość pamięci RAM ) :
Procesor I5 - 3,4 na rdzeniu quad, karta graficzna GeForce GTX 650 Ti, Ram 4 GB DDR 3
5. Czy posiadasz działający mikrofon i czy nie wstydzisz się go używać? : Jasne, że tak.
6. Jak reagujesz na krytykę i stres? : Zależy jaka to krytyka. Jeżeli konstruktywna, z wytłumaczeniem itp. to biorę ją sobie do serca, jeżeli krytyka typu "Ty pacanie! Co robisz, powinienneś to to i to!" to albo ignoruję, albo jak ktoś za mocno się ciśnie, to jestem w stanie zareagować, ale to się zdarza raczej rzadko.

Część B.

1. Nick postaci: Mhorbaine
2. Klasa: Warrior prot/arms
3. Profesje oraz czemu akurat te? : Ench i Alch. Akurat te, żebym mógł sam się przygotować na raid. Resztę mam w Garnizonie. (JC itp.)
4. Spec, w którym preferujesz grać oraz które opanowałeś/łaś, ale nie sprawiają Ci takiej frajdy jak main spec: Zdecydowanie Prot. Gra się świetnie, grałem wcześniej różnymi tankami, ale żaden nie jest taki fajny do grania jak War Prot. Poza tym lubię jeszcze arms, średnio podoba mi się fury.
5. Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... ine/simple
6. Link do screena UI (Nie interesują nas screeny zrobione w mieście, itp. Najlepszy screen to taki z raidu, gdzie widać w pełni działające UI w warunkach raidowych):
7. Pełna lista używanych addonów: Oczywiście DBM, do raidowania mam Elvui, które jest wszystkim tak naprawdę. Z takich mniej ważnych to bagnon itp.

Część C.

1. Link do logów (np. WarcraftLogs, World of Logs) swojej ostatniej gildii, na którym można Cię odnaleźć: http://www.wowprogress.com/guild/eu/bur ... Mortiferis
2. Doświadczenie (Całe od Vanilli, kille tylko w czasie trwania contentu. Jeśli zdobyte na innej postaci, koniecznie link do tejże postaci. Nie interesuje nas doświadczenie wyssane z palca): Grałem masę czasu w Wotlka, chyba z 2 lata, wyczyściłem wszystko co się dało, później miałem przerwę. Wróciłem na ostatni content Pandy i gram od początku WODa, ale miałem też miesięczną przerwę.
3. Opowiedz o swoich poprzednich gildiach (również o aktualnej o ile jest) i podaj powody ich opuszczenia: Grałem w Dracones kupę czasu, jeszcze na innych serwerach, kiedy mieli nazwę "Seekers". To z nimi właśnie zacząłem grać na Wotlku i najwięcej z nimi przeżyłem. Odszedłem już od nich, bo są zbyt nastawieni na progress gildii, zapominając o graczach. Byłem w Core grupie na pandzie, ale na Wodzie miałem przerwę, po przerwie oni już całkiem nieźle czyściili Highmaul i ani myśleli wziąć mnie do składu bez gearu chociażby z normala. Zostałem socialem, bo nie mogłem z nimi grać. Dlatego teraz szukam czegoś, gdzie mógłbym się dogearować na normalu i HC, żeby później zaistnieć na Burning Legionie.

Część D.

1. Czas gry (Zaznacz kiedy nie możesz na pewno grać: dokładny dzień tygodnia): Pracuję w godzinach od 9:00 do 17:00 w każdy dzień roboczy, nieraz od 13:00 do 21:00 (ale to się rzadko zdarza). Dodatkowo muszę wyrobić w pracy połowę sobót miesiąca, ale wtedy pracujemy max do 17:00. Na ogół od godziny 17:00 jestem dostępny, ale nie ukrywam, że od czasu do czasu lubię też pospędzać czas z moją drugą połówką, albo iść na piwo z kolegami.
2. Czy znasz kogoś z Advanced Fear, kto mógłby powiedzieć coś o Tobie? : Nie, chyba
3. Dlaczego chciałbyś dołączyć do Advanced Fear? : W sumie to odpowiedziałem na to wyżej. Chciałbym się dogearować, bo z pugiem nie da się grać, a w starej gildii zostałem zdegradowany do sociala (prawda jest taka, że przerwę miałem, ponieważ nie miałem pieniedzy na prepaid)
4. Czego oczekujesz po pobycie w Advanced Fear? : Miłej atmosfery bez wyścigu szczurów "bo ja to mam taki ilvl!", poważne podejście i miejsce na raid przynajmniej HC, chociaż na razie chciałbym się i tak obyć z normalem.
5. Inne informacje, które chciałbyś/abyś podać w podaniu, ale nie pojawiły się wcześniej: Na ogół jestem otwartym gościem, sympatycznym, kreatywnym i gram na gitarze ;p

Pozdrawiam i mam nadzieję, że przychylnie odniesiecie się do mojego podania ; ) Do zobaczenia w grze.
Mhorbaine

Re: Podanie - Warrior prot/arms

Postby multic » Wed Feb 04, 2015 3:49 pm

Masz racje ziom, najwazniejszy jest szacun na dzielni. Trzeba istniec na burning legionie. Doswiadczenie widac masz tez spore. Nie wiem dlaczego gildia nie chciala Cie brac. Przeciez jestes full ubrany. Chest jest, buty tez, rece i bron sa. Nie mam pojecia o co im moglo chodzic. Jestem pelnym sercem na tak.
multic

Re: Podanie - Warrior prot/arms

Postby Atö » Mon Feb 09, 2015 8:42 am

podanie odrzucone, dziękuję za zainteresowanie.
Atö
Site Admin

Return to Podania