Advanced Fear

ADF fun site
Podania

Balance druid

Balance druid

Postby Emercia » Sun Feb 01, 2015 1:20 pm

Część A.

1. Imię: Damian
2. Wiek: 22
3. Coś więcej o sobie (Gdzie pracujesz/uczysz się? Zainteresowania?):
Pracuje jako kierowca . Wow , lol , dobra muzyka .
4. Specyfikacja komputera ( procesor, karta graficzna, ilość pamięci RAM )
8gb ram stale 60 fpsow
5. Czy posiadasz działający mikrofon i czy nie wstydzisz się go używać?
Posiadam i uzywam
6. Jak reagujesz na krytykę i stres?
Raczej dobrze

Część B.

1. Nick postaci: Damian
2. Klasa: Balance Druid
3. Profesje oraz czemu akurat te?
Leatherworking dla craftów , skinning dla skórek
4. Spec, w którym preferujesz grać oraz które opanowałeś/łaś, ale nie sprawiają Ci takiej frajdy jak main spec:
Najlepiej mi idzie w balance , resto . Jezeli by byla taka potrzeba to potrafie tez grac feralem , guardianem.
5. Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... A1n/simple
6. Link do screena UI (Nie interesują nas screeny zrobione w mieście, itp. Najlepszy screen to taki z raidu, gdzie widać w pełni działające UI w warunkach raidowych):
http://i.imgur.com/aJLR5wF.jpg
7. Pełna lista używanych addonów:
Weak auras , Dbm , Skada , Omnicc .

Część C.

1. Link do logów (np. WarcraftLogs, World of Logs) swojej ostatniej gildii, na którym można Cię odnaleźć:
Niestety nie posiadam
2. Doświadczenie (Całe od Vanilli, kille tylko w czasie trwania contentu. Jeśli zdobyte na innej postaci, koniecznie link do tejże postaci. Nie interesuje nas doświadczenie wyssane z palca):
Gralem kiedys na poczatku cata bwd ale to raczej byly guildie casualowe . Nie mam konkretnych osiagniec .
3. Opowiedz o swoich poprzednich gildiach (również o aktualnej o ile jest) i podaj powody ich opuszczenia:
Cold Logic - Brak ludzi , brak jakiegokolwiek wkladu wlasnego w progress . Ludzie nie stawiali sie na raidy.

Część D.

1. Czas gry (Zaznacz kiedy nie możesz na pewno grać: dokładny dzień tygodnia):
Jestem dostepny 7 dni w tygodniu po godzinie 19.30
2. Czy znasz kogoś z Advanced Fear, kto mógłby powiedzieć coś o Tobie?
Resistance
3. Dlaczego chciałbyś dołączyć do Advanced Fear?
Gra w niej kolega , chcial bym powalczyc o top 5 na serverze .
4. Czego oczekujesz po pobycie w Advanced Fear?
Głownie progressu
5. Inne informacje, które chciałbyś/abyś podać w podaniu, ale nie pojawiły się wcześniej:
Juz kiedys bylem w Advanced Fear niestety po nie udanym raidzie probnym stwierdzilem ze nie dostane sie do grupy raidowej po czym wyszedlem . Stary nick BetrayerEmer
Emercia

Re: Balance druid

Postby Wybielacz » Mon Feb 02, 2015 3:06 am

hmm szkoda że się wylogowałeś z paroma itemami pod resto ale nvm. Chciałbym zapytać czemu używasz glyphu "celestial alignment" (moim zdaniem jest to strata dps zwłaszcza na pulu). Po 2 z twojego ui wywnioskowałem że używasz macro na cast Incarnation i celestiala w tym samym czasie a to tez jest strata 1-2 sekundy odpalki ( nie jest to dużo ale jeśli mamy 3 minutowa odpalke na 15 sec każda sekunda się liczy). Z ui widać ze nie jesteś clickerem to + ale ciekawi mnie twoje trackowanie hp bosa i swojego jak je masz w górnym rogu ekranu trochę słabo.
Wybielacz

Re: Balance druid

Postby Atö » Mon Feb 09, 2015 8:38 am

podanie odrzucone, dziękujemy za zainteresowanie.
Atö
Site Admin

Return to Podania