Advanced Fear

ADF fun site
Podania

Khãmul - Warlock Demo/Affi/Destro

Khãmul - Warlock Demo/Affi/Destro

Postby Khãmul » Thu Jan 29, 2015 5:11 pm

Część A.

1. Imię: Maciej
2. Wiek: 18
3. Coś więcej o sobie (Gdzie pracujesz/uczysz się? Zainteresowania?): Witam! Jak wspomniałem wyżej mam na imię Maciej. Jestem uczniem Liceum Ogólnokształcącego i w tym roku zdaje maturę z Biologii i Chemii rozszerzonej. Jako, że chodzę jeszcze do liceum jestem częścią drużyny koszykarskiej, natomiast to nie przeszkadza w rajdowaniu. Jestem otwartym człowiekiem, bezproblemowym, oraz elastycznym jeżeli chodzi o atmosferę.
4. Specyfikacja komputera ( procesor, karta graficzna, ilość pamięci RAM ) :
- Intel(R) Core(TM) i7-4790K CPU @ 4.00GHz
- NVIDIA GeForce GTX 970
- 16 GB ram DDR3

5. Czy posiadasz działający mikrofon i czy nie wstydzisz się go używać? : Tak posiadam mikrofon i nie boje się go używać, zwykle jeżeli mam coś mądrego do powiedzenia nie hamuje się.
6. Jak reagujesz na krytykę i stres?: Zabrzmi to dziwnie ale lubie krytykę bo zazwyczaj można się z niej dużo nauczyć i zyskać motywację, więc krytyka ? Jak najbardziej!

Część B.

1. Nick postaci: Khãmul
2. Klasa: Warlock
3. Profesje oraz czemu akurat te? : Tailo/Engi - Ponieważ na pandarii coś jeszcze dawały te profesje. Mam zamiar zmienić je na JC/Enh by mniej golda tracić na piksele. Natomiast, jeżeli na BRF będą ciekawe rzeczy z craftu dostosuje swoje profesje.
4. Spec, w którym preferujesz grać oraz które opanowałeś/łaś, ale nie sprawiają Ci takiej frajdy jak main spec: Mój main spec to spec, który daje najwięcej bonusów dla rajdu w przypadku warlocka chodzi o DMG done. Mam opanowane wszystkie spece na wysokim poziomie.
5. Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... mul/simple
6. Link do screena UI (Nie interesują nas screeny zrobione w mieście, itp. Najlepszy screen to taki z raidu, gdzie widać w pełni działające UI w warunkach raidowych): http://screenshooter.net/101973102/tmjgvbt
7. Pełna lista używanych addonów: WeekAuras 2 , AffDots , Bartender 4, Milk Scrolling Battle Text, Quartz, Tidy Plates, DBM.

Część C.

1. Link do logów (np. WarcraftLogs, World of Logs) swojej ostatniej gildii, na którym można Cię odnaleźć:
2. Doświadczenie (Całe od Vanilli, kille tylko w czasie trwania contentu. Jeśli zdobyte na innej postaci, koniecznie link do tejże postaci. Nie interesuje nas doświadczenie wyssane z palca): https://www.warcraftlogs.com/guilds/186
3. Opowiedz o swoich poprzednich gildiach (również o aktualnej o ile jest) i podaj powody ich opuszczenia: Moje poprzednie gildie to: BrygadaPappySmerfa, Embrace The Darkness, Stigmatize. Obecnie siedzę w BrygadziePappySmerfa - O tej gildii mogę powiedzieć tylko jedno. Są ludzie godni rajdowania na wysokim poziomie, natomiast ich obietnice nie zakrawają na spełnienie. Obiecywali mi gildie TOP 10 na BRF natomiast to co sie dzieje na HM jest śmiechem. Mamy 4 dni rajdowe po 4 godziny podobnie do Was, natomiast nic się nie rusza z progressem. Oczekiwałem porządnego podejścia do rajdu. Raidy często kończą się po 1 godzinie bo nie mamy na zmiane heal. Nie odpowiada mi takie rajdowanie, ponieważ daje coś od siebie i oczekuje by gildia dawała mi to samo. Szanuje czas innych i chce by inni szanowali mój czas.
Swojego czasu próbowałem zrekrutować ludzi do własnej gildii Embrace The Darkness. Posiadalismy solidny skład - naprawdę solidny. Większość osób, którzy bili naszymi znajomymi z powodu aktywnosci 18 osob na rajdzie odeszło od nas do takich gildii jak Signum (3osoby). Mielismy szanse na dobry progress lecz rekrutacja nie wchodziła w grę ponieważ miliony gildii ogłaszały się z podobnym progressem, a nam brakowało 2-3 osób do uzupełnienia core.

Część D.

1. Czas gry (Zaznacz kiedy nie możesz na pewno grać: dokładny dzień tygodnia): Sobota
2. Czy znasz kogoś z Advanced Fear, kto mógłby powiedzieć coś o Tobie?: Nie pamiętam nicków z tej gildii natomiast kiedyś ktoś mnie znał i gdybym zobaczył na rooster pewnie by się ktoś taki znalazł.
3. Dlaczego chciałbyś dołączyć do Advanced Fear? : Wydajecie się solidną gildią z przystępnymi godzinami rajdowymi. Odpowiadają mi dni, i mam nadzieje na poznanie nowych ludzi, którzy nie tylko chcą tracić czas przed komputerem.
4. Czego oczekujesz po pobycie w Advanced Fear? : Oczekuje miłej atmosfery rajdowej, oraz solidnego progressu.
5. Inne informacje, które chciałbyś/abyś podać w podaniu, ale nie pojawiły się wcześniej: O innych sprawach wolałbym porozmawiać osobiście z officerem bądź osobą, która możliwe, że będzie mnie rekrutować.
Khãmul

Re: Khãmul - Warlock Demo/Affi/Destro

Postby Khãmul » Thu Jan 29, 2015 5:22 pm

@Edit
2. Doświadczenie (Całe od Vanilli, kille tylko w czasie trwania contentu. Jeśli zdobyte na innej postaci, koniecznie link do tejże postaci. Nie interesuje nas doświadczenie wyssane z palca): https://www.warcraftlogs.com/guilds/186 . Na MoP mój progress stanął na 11/14 HC (na 2/2 upgrade). Grałem z Brygadą na Burning Blade na cata za czasów DS, a z gildią po stronie hordy Im Sexy And I Know It na Firelands gdzie wyczyscilismy 1/7 HC - Grałem ze znajomymi i nie zależało mi aż tak na progresie. Nie grałem tylko na WOTLK. Na TBC również włozyłem kilka groszy. Grałem wtedy Hunterem - Nick Corrodar sprogressowałem bodajrze 8/9 Black Temple. Oraz na Vanilii grałem magiem Czrus (Miałbyć Czaruś ale było zajęte) Gdzie zrobiłem całe Molten Core oraz BWL (Wtedy grałem na pół z bratem tak, że moje doświadczenie opierało się na pomocy wtedy gdy on nie mógł grać). Natomiast od najmłodszych lat miałem styczność z PvE.
Khãmul

Postby snupersky » Thu Jan 29, 2015 6:09 pm

tak na szybko
-plus za trackowanie czego trzeba dzieki wa
-huge minus za gowno gemy w hc sprzecie. slabo z tym pierwszym wrazeniem jezeli skladasz podanie gdzies gdzie mozna wiecej pograc
-apropo ui - udowodnij mi, ze nie jestes klikerem. na 1st wrazenie widac, ze jestes. z klikerami imo nikt nie chce miec za duzo wspolnego
-z matematycznego punktu widzenia glyph z impami nie jest juz oplacalny tak btw

bede mial chwile jutro to zerkne w cyfry z logow. zrobcie tam co pragniecie! warlockekipa na bank przeciwna nie jest na wieksza konkurencje

CMOK
snupersky

Postby Mazaw » Thu Jan 29, 2015 6:35 pm

Więcej locków = mniej magów - same plusy !
Mazaw

Postby Khãmul » Fri Jan 30, 2015 2:00 am

Chciałbym się usprawiedliwić co do shitty gemów w ekwipunku i tych swarm impów.

- Gemy : W Destro przerabiałem się z dnia na dzień dopracowywując ten spec, mój jewelcrafter nie miał matsów zbytnio by mi zafundować gemy a jak wychodzi BRF nie chciałem kupować ich za grube hajsy jak mogę mieć je na dniach za darmo.

- Imp Swarm : To jest ciekawy temat. Dzięki temu glyphowi ma się większego Openera. Co przez to można rozumieć, Jezeli jesteś trollem i odpalasz trinket z Twinow pod haste i swój racial to twoi mali przyjacie tak szybko procują Tobie Soul Fire, że na spokojnie masz czas na trinketach wycastować 4 Demon Bolty nie tracąc proców z trinketa. Ostatnio biłem własnie Buthera na Mythic dlatego może nie zmieniłem tego glypha. Jak dla mnie jest to kwestia przyzwyczajenia ponieważ wychodzi na tym od 300-400 DPS różnicy.
Khãmul

Postby Khãmul » Fri Jan 30, 2015 2:06 am

Co do kilckera. - Zaopatrzyłem sie 2 dni temu w World of Warcraft Gaming Mouse i uczę się go obsługiwać. Narazie sytuacyjne spelle mam zbindowane na myszce (około 5 spelli) z 11 przycisków dostępnych. Są to Cdki,Havoc w Destro spec,Demonic Circle,Soulswap w Affi, oraz Dotki w all specach. Możliwe, że nie widać tego na UI ale z każdym dniem przybywa bindów. Całe życie byłem klickerem i większosci to nie odpowiada - mi to nie przeszkadza, ale staram się dostosować pod wymogi tak, że uczę się czegoś innego.
Khãmul

Postby Khãmul » Fri Jan 30, 2015 7:17 am

@Edit
Gemy i Enchanty zostały poprawione.
Khãmul

Postby snupersky » Fri Jan 30, 2015 12:21 pm

jeszcze raz. z matematycznego punktu widzenia glyph of impswarm to STRATA dpsu na walkach innych niz butcher. opener to nie wszystko btw. przeskoczylem oczami przez Twoje logi i nie bardzo mozna cokolwiek ciekawego zobaczyc z tego powodu, ze odpuszczales spota/nie brali ciebie na farme, smierci od smiesznych mechanik etc. wiesz co jest piec ale nie potrafisz przelozyc tego na cyfry. best gemy to obowiazek jezeli chcesz wejsc na jakakolwiek mythic walke. apropo klikania to few facts about why clicking is bad for u;
-brak focusu na otoczenie
-brak asap reakcji na mechanike
-brak odpowiednio szybkiej reakcji na proc/dmg/czy inne badziewie
-uptime czegokolwiek nie bedzie taki jak powinien

jezeli pragniesz byc srednim lockiem to bajera. mozna dalej po spellach klikac. klikanie sie odbije jezeli zapragniesz byc uber lockiem. na moje to pobindowane wszystkie przydatne syfy to jest cos co miejsce miec musi. madre posuniecie ze zmiana gemow i trinketow. na chwile obecna w demo to jest najlepsze lombocombo

z grubsza to ekipa lockowa jest mocno aktywna. w raidzie 1+ lock jest zawsze. bedzie trudno sie wybic i kogos wygryzc ale jezeli lubisz wyzwania i wiesz, ze podolasz to smialo

FIY ENCHANT NA NECK SMIERDZI

CMOK
snupersky

Postby Khãmul » Fri Jan 30, 2015 12:30 pm

Enhant na neck smierdzi bo sam neck smierdzi więc nie staram się by pachniał. Jeżeli twierdzisz ze Imp Swarm jest aż takim szitem w takim razie dostosuje się do twoich podpowiedzi. Uważam, że jestem w stanie wybić się do grupy progressowej, ponieważ znam swoje możliwości. To co widać na UI nie do końca pokazuje moje wszystkie bindy. Mam zbindowane jeszcze kilka innych rzeczy pod literkami takimi jak Q,E,F Ect.
Khãmul

Postby Rekin » Fri Jan 30, 2015 1:04 pm

More Locks = More fun !!!!
a tak serio to Snuperskaj mówił coś ostatnio o Signum

:)
Rekin

Next

Return to Podania