Advanced Fear

ADF fun site
Podania

podanie priest

podanie priest

Postby Phytön » Tue Jan 27, 2015 2:31 pm

Część A.

1. Imię:Kamil
2. Wiek:24
3. Coś więcej o sobie (Gdzie pracujesz/uczysz się? Zainteresowania?): Studiuje na AGH w Krakowie + wow + mieszkanie z dziewczyną :)
4. Specyfikacja komputera ( procesor, karta graficzna, ilość pamięci RAM ) i3 4200m , 8 gb ram, geforce GT860
5. Czy posiadasz działający mikrofon i czy nie wstydzisz się go używać? posiadam oraz z niego korzystam
6. Jak reagujesz na krytykę i stres? gdy coś robię a ktoś daje mi informacje jak to robić lepiej chętnie korzystam

Część B.

1. Nick postaci: Phytön
2. Klasa: priest
3. Profesje oraz czemu akurat te? tailoring oraz enchanting , standardowe profesje clothera
4. Spec, w którym preferujesz grać oraz które opanowałeś/łaś, ale nie sprawiają Ci takiej frajdy jak main spec:
Shadow głównie , czasem lecze w discipline gdy sytuacja tego wymaga
5. Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... B6n/simple
6. Link do screena UI (Nie interesują nas screeny zrobione w mieście, itp. Najlepszy screen to taki z raidu, gdzie widać w pełni działające UI w warunkach raidowych):
http://i.imgur.com/jcqWuXw.jpg
7. Pełna lista używanych addonów:
BestInSlot, Cartographer, DBM + DBM-interrupts, Dominos, Gladius, GTFO, Master Plan, Omni CC, , Recount + Recount CC

Część C.

1. Link do logów (np. WarcraftLogs, World of Logs) swojej ostatniej gildii, na którym można Cię odnaleźć: niestety gildia zakończyła swoją działalność próbowałem dotrzeć do logów jednak mam tylko to:
http://www.worldoflogs.com/guild/eu/bur ... et-revenge
2. Doświadczenie (Całe od Vanilli, kille tylko w czasie trwania contentu. Jeśli zdobyte na innej postaci, koniecznie link do tejże postaci. Nie interesuje nas doświadczenie wyssane z palca):
doświadczenie w skrócie opisze tak: 9 lat na serwerach prywatnych , od listopada na oryginale.
3. Opowiedz o swoich poprzednich gildiach (również o aktualnej o ile jest) i podaj powody ich opuszczenia:
Pierwsza gildia w której byłem była to gildia more dots ( Yasur z którym składam równolegle podanie był jej liderem) rozpadła się przez święta, następna i ostatnia gildia sweet revange rozpadła się tak naprawdę dosyć dziwnie , lider nie chciał się już nią zajmować i opuścił gildie (co było dosyć dziwne ponieważ jak na weekendową gildię 7/7 hc 2/7 mythic)

Część D.

1. Czas gry (Zaznacz kiedy nie możesz na pewno grać: dokładny dzień tygodnia): Studiuję jak na początku wspomniałem , tak więc w każdym dniu tygodnia po godzinie 15 czasem 18 (w zależności od planu) jestem dostępny
2. Czy znasz kogoś z Advanced Fear, kto mógłby powiedzieć coś o Tobie? nie znam
3. Dlaczego chciałbyś dołączyć do Advanced Fear? Podoba mi się system który tu panuje tzn wybór najlepszych graczy którzy później mają szanse wykazać się w progresie
4. Czego oczekujesz po pobycie w Advanced Fear? przyjemności jaką niesie ta gra czyli nowych dokonań
5. Inne informacje, które chciałbyś/abyś podać w podaniu, ale nie pojawiły się wcześniej:
na inne ewentualnie przyjdzie pora :)
Phytön

Re: podanie priest

Postby Khazjin » Tue Jan 27, 2015 5:44 pm

Dużo do poprawy, UI do zmiany, addony obowiązkowe, po rozmowie, plus za zapał przynajmniej na początku i dzięki temu osobiście dałbym szansę. Ciężko będzie się przebić póki co, ale jeśli się wykażesz to nie widzę problemu.
Khazjin

Postby Atö » Sun Feb 01, 2015 1:38 am

zapraszam na TS, na rozmowę.
Atö
Site Admin

Postby Atö » Sun Feb 01, 2015 6:04 am

przyjęty, zamykam.
Atö
Site Admin

Return to Podania