Advanced Fear

ADF fun site
Podania

Podanie

Podanie

Postby Betrayer » Thu Oct 01, 2015 3:32 am

Część A.

1. Imię: Janusz
2. Wiek: 29
3. Coś więcej o sobie (Gdzie pracujesz/uczysz się? Zainteresowania?): Powadzę firmę produkcyjną z ojcem a zainteresowania to motorsport
4. Specyfikacja komputera ( procesor, karta graficzna, ilość pamięci RAM )
PROCESOR CORE i5-4460 3.20GHz
GIGABYTE GA-H81M-S2PV H81 LGA1150
GOODRAM DDR3 4096MB PC1600 CL9 PLAYx2
Radeon R9 280
SSD SAMSUNG 128GB 2,5" MZ-7KE128BW 850 PRO ASAP
5. Czy posiadasz działający mikrofon i czy nie wstydzisz się go używać? Oczywista oczywistość
6. Jak reagujesz na krytykę i stres? Stresu nie odczuwam , wkońcu to gra dla osiągania przyjemności z postępów a nie stresowania sie , a co do krytyki to podstawna daje powody do wyciągania wniosków

Część B.

1. Nick postaci: Betrayerjohn - tak już tu kiedyś byłem
2. Klasa: Druid
3. Spec, w którym preferujesz grać oraz które opanowałeś/łaś, ale nie sprawiają Ci takiej frajdy jak main spec: Maina grałem w resto ale że w tym momencie nie wnosi za dużo do rajdu to zdecydowanie guardian i bardzo dobrze się czuję i odnajduję w tym specu
4. Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... n/advanced
5. Link do screena UI (Nie interesują nas screeny zrobione w mieście, itp. Najlepszy screen to taki z raidu, gdzie widać w pełni działające UI w warunkach raidowych):
6. Pełna lista używanych addonów: Exorsus, skada, omen , wa2, elvui, bw - lubie porządek nie przesadzam z addonami

Część C.

1. Link do logów (np. WarcraftLogs, World of Logs) swojej ostatniej gildii, na którym można Cię odnaleźć:https://www.warcraftlogs.com/rankings/character/4270314/latest/#boss=0 niestety nic nowszego niemam
2. Doświadczenie (Całe od Vanilli, kille tylko w czasie trwania contentu. Jeśli zdobyte na innej postaci, koniecznie link do tejże postaci. Nie interesuje nas doświadczenie wyssane z palca): Wyczyszczone naxx podczas wotlk i rozpoczęte icc ale zachamował mnie wtedy słaby sprzęt i zrezygnowałem az do późnych pand kiedy wróciłem żeby rozpocząć rajdy od wod'a . WoD wyczyszczone HM , BRF i to co obecnie czyli 5/13m z powodu braku czasu
3. Opowiedz o swoich poprzednich gildiach (również o aktualnej o ile jest) i podaj powody ich opuszczenia: Zaczynałem w the betrayers - gdzie gmował nessandra z tejże guild reroll na horde odrazu do AF skąd z braku slota ruszyłem do signum i tam wysiedziałem do rozpadu i remejku w postaci guild Remake - po raz kolejny z nessandrą :) Następnie po zaprzestaniu działalności rajdowej gildii nadeszła kolej na pathfinders gdzie poszedłem za feeria(bądź co bądź juz trochę czasu razem gramy i tolerujemy się a wole grać ze znajomymi mordeczkami , a PF to jednak mocno zakmknięte towarzystwo i ciężko mi się asymilować z nimi gdyż i średnia wieku wyższa...

Część D.

1. Czas gry (Zaznacz kiedy nie możesz na pewno grać: dokładny dzień tygodnia):No i tu jest meritum całej sprawy . Nie będę sciemniał . Obecnie Pon i śr 18-24 (te 2 dni na mur beton) bo pod koniec roku roboty co nie miara.
2. Czy znasz kogoś z Advanced Fear, kto mógłby powiedzieć coś o Tobie? Feeria, Nessandra , Wybielacz , Noiser, Lacey
3. Dlaczego chciałbyś dołączyć do Advanced Fear? Z powodów jak wyżej , znajomi z którym grało się od listopada (nessandra) a reszta od stycznia wiec mamy troche rozmów i godzin za sobą. Progress też ma znaczenie ale ponad wszystko jednak stawiam atmosfere.
4. Czego oczekujesz po pobycie w Advanced Fear? Nie oczekuje zbyt wiele , przy obecnym wymiarze czasowym , wystarczy mi pozycja backup tank/heal na ławeczce co wiąże się z social , ale przynajmniej znajomym gronie.
5. Inne informacje, które chciałbyś/abyś podać w podaniu, ale nie pojawiły się wcześniej: to już wszystko

P.S pisze tą appke z roboty więc ss podrzuce z domu jak będę przy swoim kompie :)
Betrayer

Re: Podanie

Postby Corg » Thu Oct 01, 2015 6:27 am

Jak sam napisałeś przy pewnych 50% nieobecności (a zawsze coś dodatkowego może ci wyskoczyć) nic poza socjalem, alt runami czy farma jeśli będą wolne sloty nie możemy ci zapewnić. Jeśli ci to odpowiada to /w w grze po inv.
Corg

Re: Podanie

Postby Betrayer » Thu Oct 01, 2015 6:50 am

Dla mnie bomba , właśnie o to mi chodziło - raczej casualowe granie . Bo niemam tyle czasu a altruny jak i farma to coś czego szukam :) Odzywam się w takim razie po inv jak dotre do domu
Betrayer

Return to Podania