Advanced Fear

ADF fun site
Podania

Warlock

Warlock

Postby Lacey » Sun Sep 27, 2015 4:15 am

Część A.

1. Imię: Bartek
2. Wiek: 25
3. Coś więcej o sobie (Gdzie pracujesz/uczysz się? Zainteresowania?): Prowadze sklep z ojcem, zainteresowanie to gry, seriale i sport.
4. Specyfikacja komputera ( procesor, karta graficzna, ilość pamięci RAM ): cpu i5 3.20 GHz, 8gb ramu, grafika gforce gtx 460,
5. Czy posiadasz działający mikrofon i czy nie wstydzisz się go używać?: owszem
6. Jak reagujesz na krytykę i stres?: gram w roznego rodzaju gry na multi od kiedy dostlaem internet w gimnazjum, wiec nie odczuwam juz zadnego stresu, a krytyka jezeli konstruktywna i podstawna to staram sie wyciagnac z niej wnioski, jezeli nie to ignoruje.

Część B.

1. Nick postaci: Lacey
2. Klasa: Warlock
3. Spec, w którym preferujesz grać oraz które opanowałeś/łaś, ale nie sprawiają Ci takiej frajdy jak main spec: Main destro, affi proste, ale nei sprawia mi az tkaiej frajdy. Demo gralem caly brf z wielkim funem, ale teraz wyszedl z mody (ale nadal potrafie grac i przypominalem sobie co nieco ostatnio przed progresem mythic mano)
4. Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... cey/simple
5. Link do screena UI (Nie interesują nas screeny zrobione w mieście, itp. Najlepszy screen to taki z raidu, gdzie widać w pełni działające UI w warunkach raidowych): http://imgur.com/fulQXtA
6. Pełna lista używanych addonów: exorsus, skada, dbm, angry assigments, egpd loot, bartender.

Część C.

1. Link do logów (np. WarcraftLogs, World of Logs) swojej ostatniej gildii, na którym można Cię odnaleźć:
https://www.warcraftlogs.com/reports/VZ ... pe=summary council mythic
https://www.warcraftlogs.com/reports/mR ... 7#fight=14 12/13 hc logs
2. Doświadczenie (Całe od Vanilli, kille tylko w czasie trwania contentu. Jeśli zdobyte na innej postaci, koniecznie link do tejże postaci. Nie interesuje nas doświadczenie wyssane z palca):
Moj main Lacey powstal razem z premiera TBC (wtedy nick postaci brzmial Loshka, jakos w cata zrobilem nick change na wlasnie Lacey). W tbc gralem w gidliach takich jak malleus maleficarum, caern morghen i udalo mi sie przed patchem zabic kael'thasa i lady vash, wyczyscic cale black temple oraz sunwell przed wotlk. W wotlk gralem bardzo malo, wiec nie mam zadnych godnych pochwalenia sie wyczynow zwiazanych z raidoawniem, tak samo w cata. W mopie gralem z przerwami, glownie w slasbszych gildiach raidujacych norm i czasami heroic raidy. Pod koniec mopa dolaczylem do homeless z ktorymi wyczyscilem cale soo na heroicu. Po wyjsciu woda dolaczylem do signum, z ktorymi wyczyscilem caly highmaul oraz brf na mythicu, a podczas progresu gorefienda niestety signum sie rozpadlo. Moj aktualny progress to 9/13 mythic z 5 % probami na xhulu.
3. Opowiedz o swoich poprzednich gildiach (również o aktualnej o ile jest) i podaj powody ich opuszczenia:
Tak jak w odpowiedzi wyzej wspominalem, gralem na najwyzszym poziomie w tbc oraz w wodzie. Nie pamietam juz powodow opuszczenia gildii z tbc, natomiast w wodzie, moja glowna gildia bylo signum oraz remake (powstale po rozpadzie signum). Po czym zmienilem server na pare tygodni, proobjac grac z innymi gildiami na kazaku co nie do konca przypadlo mi do gustu, glownie z problemow wynikajacych z komunikacji (niekoniecznie lezacych po mojej stronie) oraz bardzo czestymi rotacjami skladu, a takze tesknota za burning legionem ;p. Tydizen temu wrocilem na burning legion i dolaczylem do homeless, lecz po zaledwie 1 raidzie bylem jzu pewien, ze nie odpowiada mi ani spososob prowadzenia raidow, ani atmosfera w tej gildii, wiec odszedlem. Tak naprawde od czasu rozpadu signum czesto zmieniam gildie, poniewaz gram w ta gre, zeby sie zrelaksowac i isc naprzod, zabijac nowe bossy, a nie wipowac ciagle na tych samych latwych mechanikach. Pozatym bardzo wazne jest tez dla mnie atmosfera na raidzie, czego nie mozna poweidziec o moich ostatnich gildiach.
Część D.

1. Czas gry (Zaznacz kiedy nie możesz na pewno grać: dokładny dzień tygodnia): Codziennie od 18 do 24.
2. Czy znasz kogoś z Advanced Fear, kto mógłby powiedzieć coś o Tobie?: Nesandra oraz wybielacz grali ze mna dosc dlugo w signum.
3. Dlaczego chciałbyś dołączyć do Advanced Fear? Chcialbym wyczyscic aktualny content, a potem nastepny. Pozatym nie ukrywam, ze chetnie pogralbym ze starymi znajomymi wymienionymi wyzej.
4. Czego oczekujesz po pobycie w Advanced Fear? Bycia branym na progress oraz szanowanym.
5. Inne informacje, które chciałbyś/abyś podać w podaniu, ale nie pojawiły się wcześniej: Nie mam zadnych uwag.
Lacey

Re: Warlock

Postby Wybielacz » Sun Sep 27, 2015 5:51 am

Więcej locków co by Snup nie narzekał że nie ma się z kim ścigać na fioletowo
Wybielacz

Postby Feeria » Sun Sep 27, 2015 6:33 am

On gra good :)
Feeria

Postby snupersky » Sun Sep 27, 2015 12:23 pm

fineforme
snupersky

Postby boczek » Mon Sep 28, 2015 12:26 pm

Jak dla mnie bierzemy :) w dodatku ze chłopaczyna ubrana :)
Image
boczek

Postby lazymike » Tue Sep 29, 2015 3:28 pm

zamykam
lazymike

Return to Podania