Advanced Fear

ADF fun site
Podania

Feeria - Ret Pala

Feeria - Ret Pala

Postby Feeria » Tue Sep 15, 2015 9:27 am

Część A.

1. Imię: Wojtek
2. Wiek: 31
3. Coś więcej o sobie (Gdzie pracujesz/uczysz się? Zainteresowania?):

Elektronik w dość sporej firmie w Warszawie. Studia dawno temu skończone. Z zainteresowań to na pewno sport (głównie siatkówka oraz jazda na rowerze), muzyka, wszelakie zagadnienia z działu IT etc itd itp.

4. Specyfikacja komputera ( procesor, karta graficzna, ilość pamięci RAM )

- CPU: Core i5 4670k @ 4.5 Ghz
- Mobo: MSI Z87-G45 Gaming
- GPU: ASUS GeForce GTX 970 Strix
- SSD: Crucial MX100 256GB
- Ram: Kingston HyperX 16 GB
5. Czy posiadasz działający mikrofon i czy nie wstydzisz się go używać?

Tak, i nie mam problemu z używaniem go (dziwnie to zabrzmiało ale w/e)

6. Jak reagujesz na krytykę i stres?

Z racji mojej pracy, nie mam z tym najmniejszych problemów. Kiedy popełnię jakiś błąd to staram się go jak najszybciej naprawić.

1. Nick postaci: Feerìa
2. Klasa: Paladyn
3. Spec, w którym preferujesz grać oraz które opanowałeś/łaś, ale nie sprawiają Ci takiej frajdy jak main spec:

Ret > Prot ........... > Holy w którym nigdy nie grałem

4. Link do armory: http://eu.battle.net/wow/character/burning-legion/Feerìa/
5. Link do screena UI (Nie interesują nas screeny zrobione w mieście, itp. Najlepszy screen to taki z raidu, gdzie widać w pełni działające UI w warunkach raidowych):

Generalnie czysta instalacja WoW'a i szybko na jakiś raid wbiłem aby zrobić ss:

http://postimg.org/image/c1h7zafsb/

Generalnie coś się po ostatnim update WA skopało i nie pokazuje mi poprawnie cd na cs/judge/exo i hammerze (musze dziś nad tym posiedzieć i to naprawić - zapewne parę minut pracy

6. Pełna lista używanych addonów:

- ElvUI jako Core
- WeakAuras - wiadomo
- DBM - wiadomo
- MSBT - scrolling combat text
- Skada
- ERT
- Angry Assignments
- i jakieś kosmetyczne typu Loot Enhanced, Mogit etc

Część C.

1. Link do logów (np. WarcraftLogs, World of Logs) swojej ostatniej gildii, na którym można Cię odnaleźć:

https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... st/#boss=0

Generalnie wiem, że kiepsko to wygląda no ale ostatnio nie miałem okazji raidować. Logów z PathFinders z którymi byłem na ostatnim raidzie magicznie nie mogę znaleźć.
2. Doświadczenie (Całe od Vanilli, kille tylko w czasie trwania contentu. Jeśli zdobyte na innej postaci, koniecznie link do tejże postaci. Nie interesuje nas doświadczenie wyssane z palca):

Jako Shadow Priest - http://eu.battle.net/wow/en/character/a ... siv/simple:

Vanilla - Lekkie raidowanie, liznąłem ZG, MC, BWL
The Burning Crusade: Kara, Maggy, Gruul, SSC, TK, Hyjal, BT, Sunwell do Mu'ru przed nerfem, po nerfie reszta
WotLK: Naxx 10/25, OS 10/25, EotE 10/25, Ulduar 10/25HM, TotGC 10/25HM, ICC 10/25HC, RS 10/25HC
Cata: Przerwa w raidowaniu (musiałem sobie zrobić wakacje) jakieś normale i coś tam HC liznąłem jako Priest i Pala

Od końcówki Cata przestałem grać jako Priest i skupiłem się na Paladynie:

MoP: MV 6/6N, HoF 6/6N, ToES 4/4N, ToT 13/13HC (powrót do normalnego raidowania), SoO 14/14HC/M
WoD: HM 7/7HC + jakiś tam M zrobiłem, BRF 9/10M (BH już po wyjściu patcha), HFC 5/13M

3. Opowiedz o swoich poprzednich gildiach (również o aktualnej o ile jest) i podaj powody ich opuszczenia:

Wall of text incoming bo jednak przez te parę lat w paru gildiach człowiek był (pominę vanille bo tam nie ma za bardzo o czym pisać):

Silent (The Maelstrom) - pierwsza gildia w której zacząłem poważnie raidować. Doszedłem tam w momencie wyjścia patcha z Zul'Aman. Zabite wszystko do Terona w BT. Powód opuszczenia - slack, brak ludzi chętnych do raidowania, brak widocznego progressu.

Dust to Dust/The Day After (The Maelstrom/Ravencrest) - Kolejny przystanek. Gildia w głównej mierze kierowana przez ludzi z Polski, ale w jej składzie grali także gracze z innych krajów. Z powodu braków kadrowych przenieśliśmy się na Ravencrest gdzie skończyliśmy BC, aczkolwiek już po nerfie na Mu'ru. Tuż przed rozpoczęciem WotLK disband DtD i zmiana nazwy na The Day After - GM i oficerka pozostała bez zmian, aczkolwiek zależało na pozbyciu się zbędnych jednostek. Odszedłem chwilę po rozpoczęciu dodatku, z powodu nieporozumień pomiędzy graczami.

Whatever (Ravencrest/Auchindoun) - Jedna z najlepszych gildii w jakich byłem (raidująca do dziś). Grałem tam jako SP podczas WotLK a już po wyjściu ICC jako Prot Pala w alt runach.W związku z wiecznymi lagami oraz kolejkami na RC zdecydowaliśmy się na przeniesienie do innego relamu: Auchindoun. WotLK wyczyściliśmy jako 2 gildia na serwerze (zaraz za Envy). W Cata z powodu ważnych spraw osobistych przestałęm raidować, a kiedy wróciłem mimo szczerych chęci nie było miejsca na kolejnego SP. W tym momencie zacząłęm grać Paladynem i pugować co tylko się dało.

The Tempted (Auchindoun/Stormscale) - Po przyjacielskim odejściu z Whatever, rozpocząłem swoją przygodę z gildią kierowaną przez o dziwo miło nastawionych Turków. Grałem tam jako Ret/Prot (tankowałem całego TOT'a a w SoO grałem już tylko jako Ret). W związku z aspiracjami do bycia w top 100. Raidy przez 5 dni w tygodniu - od 18 do 24 czasami nawet 1 w nocy z czego w niedzielę od 12 do 23 - co dało nam po zabicu Juggernauta nawet miejsce w top 50 - zmusiły mnie do zakończenia gry z powodu godzin w których pracuję.

Rejected Legacy (Burning Legion) - powrót do WoW'a za namową znajomego - krótka przygoda - gildia przestała istnieć z powodu braku ludzi i tym podobnych spraw

Signum (Burning Legion) - od SoO do HFC - więcej tutaj pisać chyba nie trzeba - każdy wie co i jak :)

Remake (Burning Legion) - coś co próbowaliśmy stworzyć po rozpadzie Signum - niestety w związku z zaprzestaniem grania przez 5 osób - disband

PathFinders (Burning Legion) - tutaj teraz egzystuję. Powiem tak - spodziewałem się czegoś więcej a jest jak jest. Dlatego też piszę w dniu dzisiejszym do Was.

Część D.

1. Czas gry (Zaznacz kiedy nie możesz na pewno grać: dokładny dzień tygodnia):

Pracuję od poniedziałku do piątku w godzinach 6 - 14, także nie mam problemu z dostosowaniem swoich spraw osobistych do Waszych godzin raidowych.
2. Czy znasz kogoś z Advanced Fear, kto mógłby powiedzieć coś o Tobie?

Wybielacz, Avetka, Hampton, Unluckymichu, Pretoriusz (graliśmy razem w Signum), Anielewe (graliśmy razem w Rejected Legacy). Jeśli kogoś pominąłem to przepraszam.

3. Dlaczego chciałbyś dołączyć do Advanced Fear?

Patrząc na WoW Progress zauważyłem, że macie już 2 retów, aczkolwiek stwierdziłem że bez ryzyka nie ma szampana i tak oto jestem i piszę.

4. Czego oczekujesz po pobycie w Advanced Fear?

Progressu. Grania w dobrej atmosferze bez żadnych dram i tym podobnych toksycznych spraw.

5. Inne informacje, które chciałbyś/abyś podać w podaniu, ale nie pojawiły się wcześniej:

Chyba wszystko już napisałem. Jeśli znajdzie się jakaś literówka albo błąd stylistyczny to sorry, ale robotem nie jestem :)

Pozdrawiam
Feeria

Re: Feeria - Ret Pala

Postby Feeria » Tue Sep 15, 2015 9:35 am

Zapomniałem...

Jeśli życzylibyście sobie na jakiś interview na ts to nie ma z tym problemu: zostawiam swój btag w razie potrzeby kontatku:

Joytas#2869
Feeria

Postby Nada » Wed Sep 16, 2015 7:10 am

Akurat fury warka stracilismy wiec pewnie znajda chlopaki miejsce dla Ciebie ale to juz oficerka sie wypowie. Jak dla mnie spoko aplikacja :) moze ktos by pokazal Zadymowi jak sie w retri gra
Nada

Postby boczek » Wed Sep 16, 2015 5:36 pm

zadymowi nie trzeba pokazywać, On i tak sie nie ogarnie :)
Image
boczek

Postby Corg » Thu Sep 17, 2015 1:42 am

Przyjęty.
Corg

Return to Podania