Advanced Fear

ADF fun site
Podania

Wybielacz

Wybielacz

Postby wybielaczos » Thu Sep 10, 2015 2:21 pm

Część A.

1. Imię: Maciek

2. Wiek: 21

3. Coś więcej o sobie (Gdzie pracujesz/uczysz się? Zainteresowania?):

Studiuje fizykę na Politechnice Krakowskiej. Studiuję fizykę więc ofc ciekawi mnie ta dziedzina, poza tym gram sobie w wolnym czasie w Heartstona, HotS'a i Cs'a.

4. Specyfikacja komputera ( procesor, karta graficzna, ilość pamięci RAM )

Procek: AMD Radeon R7, Karta: AMD Radeon R9 200, 12 G.

5. Czy posiadasz działający mikrofon i czy nie wstydzisz się go używać?

TAK

6. Jak reagujesz na krytykę i stres?

Jeśli jest to krytyka na poziomie ( bez darcia się/wyzywania) biorę pod uwagę wszystkie tipy, nie mam problemu ze stresem.

Część B.

1. Nick postaci: Wybïelacz

2. Klasa: Druid

3. Spec, w którym preferujesz grać oraz które opanowałeś/łaś, ale nie sprawiają Ci takiej frajdy jak main spec:

Preferuje grać w Balance, leczę w resto tylko w ostateczności

4. Link do armory:

http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... acz/simple

5. Link do screena UI (Nie interesują nas screeny zrobione w mieście, itp. Najlepszy screen to taki z raidu, gdzie widać w pełni działające UI w warunkach raidowych):

http://wstaw.org/m/2015/08/16/plik.jpg (ofc bez gwiazdek)

6. Pełna lista używanych addonów:

Bartender4, Castbars, clcEclipseBar, Exorcus, GTFO, Kui Nameplates, MoveAnything, OmniCC, TomTom, WeakAuras2, DBM.

Część C.

1. Link do logów (np. WarcraftLogs, World of Logs) swojej ostatniej gildii, na którym można Cię odnaleźć:

https://www.warcraftlogs.com/reports/Hm ... amage-done
https://www.warcraftlogs.com/reports/g6 ... amage-done
https://www.warcraftlogs.com/reports/K9 ... e&fight=14
https://www.warcraftlogs.com/reports/Ww ... amage-done

2. Doświadczenie (Całe od Vanilli, kille tylko w czasie trwania contentu. Jeśli zdobyte na innej postaci, koniecznie link do tejże postaci. Nie interesuje nas doświadczenie wyssane z palca):

Na globalu gram od pandarii, a raidować na poziomie zacząłem od ToT'a. Kile w progresie : ToT 11/13. SoO 14/14. HM 5/6. BRF 10/10. HFC 5/13.

3. Opowiedz o swoich poprzednich gildiach (również o aktualnej o ile jest) i podaj powody ich opuszczenia:

Na poważnie wystartowałem w Czarnej Kompani która w SoO "połączyła się" z ADF (założenie było że cała gildia przejdzie z czego 90% przestało grać i tylko 3 osoby zostały aktywne). Raidowałem tu do HM gdzie po "załamaniu" opuściłem gildie szukając ze tak powiem nie wiadomo czego. Dołaczyłem do Signum gdzie lekko zmieniłem podejście do raidowania lecz niestety gildia się rozpadła po rage quicie guild mastera, potem reszta próbowała coś zmontować i na miesiąc powstał Remake który nie wypalił. Teraz siedzę w Good Omen gdyż chyba z nieporozumienia zrozumiałem że nie mam co składać podania jednak jest inaczej.

Część D.

1. Czas gry (Zaznacz kiedy nie możesz na pewno grać: dokładny dzień tygodnia):

Jako student mogę grać 24/7 jeśli nie koliduje to z moim planem zajęć który dostane dopiero w październiku.

2. Czy znasz kogoś z Advanced Fear, kto mógłby powiedzieć coś o Tobie?

Znam większa połowę gildii z racji tego że raidowałęm tu dość dłuższy czas.

3. Dlaczego chciałbyś dołączyć do Advanced Fear?

Wiec chciałbym ponownie z wami raidować gdyż w innych gildiach nie dogadywałem się tak z niektórymi jak tu i mam tu sporo znanych mi raiderów z którymi raidowanie nie jest tylko koniecznością i ofc chciałbym pozabijać wszystkie bossy w danym contencie wiec nie mam zamiaru grac w socialowej gildii.

4. Czego oczekujesz po pobycie w Advanced Fear?

Wiec oczekuje ofc po pewnym okresie czasu czegoś ambitniejszego niż ławka jeśli nie okaże się jednym z "tych gorszych". Chciałbym także spokojnie raidowac bez wiekszych spin.

5. Inne informacje, które chciałbyś/abyś podać w podaniu, ale nie pojawiły się wcześniej:

Wiec dużo osób z was zna moja sytuację i wiecie czemu mnie z wami niestety teraz nie ma, podanie zdecydowałem się napisać gdyż jest tu dużo nowych osób których nie znam a chętnie bym myślę z wszystkimi poraidował. Podejrzewam też że niektórzy z was maja gorszę zdanie na mój temat dlatego chcę aby te osoby też się wypowiedziały.
wybielaczos

Re: Wybielacz

Postby Yarbles » Thu Sep 10, 2015 3:03 pm

Jestem na tak.
Yarbles

Postby koyuki » Thu Sep 10, 2015 3:04 pm

witam, na tak
koyuki

Postby Corg » Thu Sep 10, 2015 3:05 pm

Jestem na tak za te sweeet gwiazdki na ui xD
Corg

Postby Merussa » Thu Sep 10, 2015 3:38 pm

3x tak przechodzi Pan dalej. Napisz w grze do: Merussa, Nîghtbane, Lazymike, Greenbunny, Corga
The MVP of your raid group isn’t the person at the top of the DPS meter; it’s the person who hasn’t died by standing in fire in 3 months
Merussa

Postby snupersky » Fri Sep 11, 2015 1:08 am

skonczcie ta farse i dajcie mu inva. ludzi brak, a kiedy przychodzi co do czego to jakosc takiego raidu rowna sie z dnem. raidy albo sympatie, both not possible
snupersky

Postby Merussa » Fri Sep 11, 2015 2:39 am

O jakiej farsie mówisz?
The MVP of your raid group isn’t the person at the top of the DPS meter; it’s the person who hasn’t died by standing in fire in 3 months
Merussa

Postby snupersky » Fri Sep 11, 2015 5:19 am

O hejcie w strone bialego!
snupersky

Postby snupersky » Fri Sep 11, 2015 5:19 am

O hejcie w strone bialego!
snupersky

Postby Ironnya » Fri Sep 11, 2015 9:37 am

Dość tułaczki po świecie Biały, wracaj na stare śmieci i stay positive ;)

Peace, Ircia
Błąd łatwiej dostrzec niż prawdę, bo błąd leży na wierzchu, a prawda w głębi.
Ironnya

Next

Return to Podania