Advanced Fear

ADF fun site
Podania

Muwje - Podanie

Muwje - Podanie

Postby Muwje » Thu Aug 13, 2015 1:51 pm

1. Imię: Kamil
2. Wiek: 18
3. Coś więcej o sobie (Gdzie pracujesz/uczysz się? Zainteresowania?): Technikum informatycznie. Ogólnie inferesuje się kinematografią, grafiką i kulturystyką.
4. Specyfikacja komputera ( procesor, karta graficzna, ilość pamięci RAM )
Procesor - i5-2500
Grafika - AMD Radeon HD 7850
RAM - 8gb
5. Czy posiadasz działający mikrofon i czy nie wstydzisz się go używać?
- Tak
6. Jak reagujesz na krytykę i stres?
Raczej brak większych problemów tak długo aż ma to jakieś podstawy.

Część B.

1. Nick postaci: Muwje
2. Klasa: Monk
3. Spec, w którym preferujesz grać oraz które opanowałeś/łaś, ale nie sprawiają Ci takiej frajdy jak main spec:
Gram tylko i wylącznie w dps specu (windwalker)
4. Link do armory:
http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... e/advanced
5. Link do screena UI (Nie interesują nas screeny zrobione w mieście, itp. Najlepszy screen to taki z raidu, gdzie widać w pełni działające UI w warunkach raidowych):
http://screenshot.sh/n7QoL3PI2jmfc

6. Pełna lista używanych addonów:
Elvui
scada
bigwigs
angry assignments
exorus raid tools
gtfo
iskar assist

Część C.

1. Link do logów (np. WarcraftLogs, World of Logs) swojej ostatniej gildii, na którym można Cię odnaleźć:
https://www.warcraftlogs.com/guilds/97765

https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 874/latest

2. Doświadczenie (Całe od Vanilli, kille tylko w czasie trwania contentu. Jeśli zdobyte na innej postaci, koniecznie link do tejże postaci. Nie interesuje nas doświadczenie wyssane z palca):
http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... e/advanced
Na tej postaci udało mi się ubić kilka bossów na HC zanim wyszedł mythic.
Początek Wod'a - całe hightmaul norm i hc
Blackrock foundry - 7/10 mythic
Hellfire citadel 2/13 mythic.

3. Opowiedz o swoich poprzednich gildiach (również o aktualnej o ile jest) i podaj powody ich opuszczenia:
Grizzly Hills - za upgrade itemu, spodni z marki normalowej na heoricowe dostałem 2000 gp kary + 1000 gp zapłacenia + zabrano mi 200 ep.
Na moje wyjaśnienia, że kliknąłem w EPGP przycisk "Staty", bo na logike, był mi potrzebne tylko na staty dostałem odpowiedź że jestem że jestem złodziejem od jednego z officerów, że jeżeli coś mi sie nie podoba to moge wypierdalać ( tak dosłownie "coś ci sie nie podoba to możesz wypierdalać").
Pomijając fakt że grałem w tej gildii od samego początku jej istnienia, byłem na każdym id. Passowałem itemy dla innych graczy, zawsze byłem punktualnie.
New Order - zakończyła działalność
Vortex of Silence - zakończyła działalność.

Część D.

1. Czas gry (Zaznacz kiedy nie możesz na pewno grać: dokładny dzień tygodnia):
Praktycznie cały tydzień, w razie jakichś wyjść w piątek/sobote będę informował.
2. Czy znasz kogoś z Advanced Fear, kto mógłby powiedzieć coś o Tobie?
Nie
3. Dlaczego chciałbyś dołączyć do Advanced Fear?
Szukam gildii na stałe w której w dobrej atmosferze uda mi się ukończyć ten jak i przyszłe contenty.
4. Czego oczekujesz po pobycie w Advanced Fear?
Możliwości gry, nie ma nic gorszego niż gorszego niż ława rezerwowych.
5. Inne informacje, które chciałbyś/abyś podać w podaniu, ale nie pojawiły się wcześniej:
Muwje

Re: Muwje - Podanie

Postby Ironnya » Fri Aug 14, 2015 6:39 am

Na monku się nie znam ale logi z grubsza dupy nie urywają. I ta skada na pół ekranu na zrzucie screenu, epickie ;)

Motywacja do zmiany gildii trochę słaba, to tylko piksele, takie sprawy można sobie wyjaśnić. W ogóle często zmieniasz gildie.

Oczekujesz możliwości grania w main składzie zamiast siedzenia na ławie, co jeżeli będziesz musiał czasem na tej ławie posiedzieć?

Tak z ciekawości, co się stało z Mówie?

Peace, Ironnya
Błąd łatwiej dostrzec niż prawdę, bo błąd leży na wierzchu, a prawda w głębi.
Ironnya

Postby Muwje » Fri Aug 14, 2015 7:11 am

"Często zmieniasz gildie"
Złożyłem podanie do Good Omenów, do grupy Grizzly Hills, która tego samego dnia stała się odłamem i zamiast grupy osobną gildią.
Jun 1, 2015 Muwje left guild Vortex of Silence
May 20, 2015 Muwje joined guild Vortex of Silence
May 13, 2015 Muwje left guild New Order
Apr 25, 2015 Muwje joined guild New Order

Obie te gildie zakończyły swoją działalność.

"Motywacja do zmiany gildii trochę słaba, to tylko piksele, takie sprawy można sobie wyjaśnić. "

- Dla mnie napisanie publicznie że jestem złodziejem z dopiskiem na whispa że mogę wypierdalać jest wystarczającą motywacją.
Resztę zajścia opisałem w podaniu.

Odnośnie ławy.
Czasem mogę posiedzieć, tak samo odpuszczać bossy. Gorzej jak to ma się ciągnąć przez kilka tygodni, bo jednak chce do was dołączyć żeby grać.
Muwje

Postby snupersky » Fri Aug 14, 2015 7:29 am

nie swirujmy. logi w 90ciu procentach zaleza od tego jaka metoda gra gildia. w zasadzie idac tym tokiem smialo smiec twierdzic, ze polowy osob od nas logi dupy nie urywaja. dalismy juz szanse jednemu, ktory mial kontrowersyjne wyjscia z poprzednich gildii, czyt. mister warrior, wiec na moje dajmy szanse i kolejnemu. ma ambicje i checi. przekonajmy sie czy warto

cmok
snupadupa
snupersky

Postby RefusedOne » Fri Aug 14, 2015 8:27 am

Mimo słabych (nie oszukujmy się) logów i częstych zmian gildii, myślę, że można dać mu szanse. Resztę zostawiam oficerom, wasza brocha :D
RefusedOne

Postby Yarbles » Fri Aug 14, 2015 3:06 pm

Moze chłopak nie ma najlepszych logów, ale przesadzacie troche. Ma lepsze logi niz nie jeden dps w naszym core squadzie
Myśle że nie zaszkodzi go wziąść na próbę.
Yarbles

Postby Ironnya » Fri Aug 14, 2015 4:23 pm

haha niechcący zasiałam ziarno zwątpienia ;)

jasne, że jestem za daniem szansy, nie byłabym sobą jakbym się do czegoś nie przyczepiła!

Ofi, jak napisała Refu, wasza brocha ;)

Peace, Ironnya
Błąd łatwiej dostrzec niż prawdę, bo błąd leży na wierzchu, a prawda w głębi.
Ironnya

Postby boczek » Sun Aug 16, 2015 12:02 pm

a o Asinum nic nie wspomniałeś :) ciekawe dlaczego ? :D
Image
boczek

Return to Podania