Advanced Fear

ADF fun site
Podania

warrior dps

warrior dps

Postby sinist3r » Tue Aug 11, 2015 7:06 pm

Część A.

1. Imię: Filip
2. Wiek: 23
3. Coś więcej o sobie (Gdzie pracujesz/uczysz się? Zainteresowania?):
Student 5 roku wiertnictwa, AGH kraków, aktualnie etat w inposcie, techsup na UK paczkomatow.
Z wolnym czasie glownie gaming, seriale, spotkania z ziomkami, a poza taką sztampą to fizyka teoretyczna głównie kosmologia/astrofizyka.

4. Specyfikacja komputera ( procesor, karta graficzna, ilość pamięci RAM )
i5 4590
gtx 770
8gb
Mniej niż 35/40 fps na full ultra nie widuję nigdzie.

5. Czy posiadasz działający mikrofon i czy nie wstydzisz się go używać?
Tak

6. Jak reagujesz na krytykę i stres?
Potrafię się przyznać do błędu bez najmniejszego problemu, a stres od kąd mam do czynienia z tą grą jeszcze mnie nie zjadł ;)

Część B.

1. Nick postaci: Overal

2. Klasa: Warrior

3. Spec, w którym preferujesz grać oraz które opanowałeś/łaś, ale nie sprawiają Ci takiej frajdy jak main spec: fury>arms

4. Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/k ... l/advanced

5. Link do screena UI (Nie interesują nas screeny zrobione w mieście, itp. Najlepszy screen to taki z raidu, gdzie widać w pełni działające UI w warunkach raidowych):
https://gyazo.com/9577b8e96c516a1bae0bb26c2d885602

6. Pełna lista używanych addonów:
Aktualnie tukui + jakieś fillery typu atlas, mogit, postal, masters plan etc.
Ale już zauważam że to UI jest gówniane, jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Przed rajdowaniem zrobię je i tak od zera sam. Za każdym razem jak grałem w tą gre robiłem UI sam od zera, wrzucę te screeny, które mi się jakoś uchowały.
https://gyazo.com/b42a35cee60114fa7d38e0a262b6d0a1
https://gyazo.com/2b11293117a44a27db300fcc5c8692a5
https://gyazo.com/9eeca5c73327d39f4a76d395e3e020d9
W mopie miałem UI wzorowane na animowanym landsoula(niestety nie zachował mi się screen mojego własnego):
https://gyazo.com/c7e06ce9ce2563b5b244364e4e3bfb9a
Do fury sprawdzało się pięknie, bo działało w ten sposób że ustawienie było zależne od procców. Jeśli dobrze pamiętam był do tego addon tell me when, ale mogłem coś pochrzanić, w sumie ze 2 lata mineły od tego czasu :O
Ale będę robił napewno coś takiego jeszcze raz bo baaardzo ułatwia grę.

Część C.

1. Link do logów (np. WarcraftLogs, World of Logs) swojej ostatniej gildii, na którym można Cię odnaleźć:
Z tym będzie ciężko bo gildiowo ostatnio rajdowałem w cata, ale wotlku zdażało się pare top200eu wyników na tydzień. Niestety nie popre tego żadnym dowodem bo niestety nie dokumentowałem tego. Ale od kąd grałem w tą gre jedyne co mnie jarało w rajdowaniu to był element competitive w meterach. Zawsze celowałem w topkę stosując minmaxing, spreadsheety, wzorując się na najlepszych na świecie, kombinując z ustawieniami gearu, gemów etc. Zapewniam że zawsze starałem się wyciągnąć jak najwięcej się da z postaci, a walki gdzie nie byłem chociaż w top3 uznawałem za nie do końca udane :)

2. Doświadczenie (Całe od Vanilli, kille tylko w czasie trwania contentu. Jeśli zdobyte na innej postaci, koniecznie link do tejże postaci. Nie interesuje nas doświadczenie wyssane z palca):
Classic(hunter) od 1.9 - zdążyłem ubić wszystko do razorgora przed TBC
TBC(afli, rdruid) - wszystko do gurtoga, z wyłączeniem kaela, vashki i solariana.
Wotlk(rogal) - wszystko do sindragosy 25hc, LK 10hc (z wyłaczeniem RS, skończyłem zanim wyszło, aha i uldu na norm, wróciłem do gry na czasy ToGC)
Cata(warrior - inne konto) - wszystko do ultraxiona 25hc
MoP(warrior) - tyle co pugi, nie ma co pisać
WoD(warrior) - pvp/rf only
Linku nie dam bo te konta przepadły, a nowi własciciele zmieniali nicki. Jeśli chcecie zweryfikować cokolwiek z chęcią pogadam z innym weteranem tej gry i zweryfikujecie sami że nie lecę w kuleczki :)
Obecną postać mam od mopa, poprzednie konta sprzedałem jako był ze mnie dzieciak i powtarzałem sobie że rzucam gre definitywnie... ( ͡° ͜ʖ ͡°) a konta z reguły były ubrane high end i dofarmione więc był to dla mnie duży zastrzyk gotówki.

3. Opowiedz o swoich poprzednich gildiach (również o aktualnej o ile jest) i podaj powody ich opuszczenia:
Jedyne które pamiętam to wotlk - theDreamCatchers(kazzak, dalej istnieją), cata - definition(BL) bodajże wtedy.

Część D.

1. Czas gry (Zaznacz kiedy nie możesz na pewno grać: dokładny dzień tygodnia):
Największy problem to praca, mamy 24h zmianowo, ale licząc na podstawie mojego grafiku z sierpnia mam w okolicach 4 dni na tydzień wolnych w godzinach rajdowania, ale odrazu zaznaczę że nie celuję w core. Jestem zainteresowany pozycją zapchaj dziura zważywszy właśnie na ograniczony czas.

2. Czy znasz kogoś z Advanced Fear, kto mógłby powiedzieć coś o Tobie?
Luxypuxy

3. Dlaczego chciałbyś dołączyć do Advanced Fear?
Mam ochotę porajdować w jakimś ogarniętym gronie tylko i wyłącznie po to żeby poznać content bo dodatek ma całkiem ciekawy lore i z wielką chęcią stuknę archiego ponownie po tylu latach, bo tamte czasy miło mi się wspominają :)
Mówię ogarniętą ponieważ nie interesują mnie typowo casualowe gildie, gdyż gra tam za dużo lamusów którzy ciągną w dół progress i marnują mój czas. Ja na rajd zawsze przychodzę w pełni przygotowany i daje z siebie wszystko i szlag mnie trafia, kiedy jakiś nieogar robi w kólko te same błedy. Takich ludzi jest mnóstwo w gildiach rajdujących po 2,3 dni, a ja już nagrałem się w takich za dużo i za więcej dziękuje. Szkoda nerwów. Wolę pograć mniej i nie być w core i mieć przyjemność z tego grania w myślącym towarzystwie niż przyjść na ten rajd i marnować czas. To mnie właśnie stopuje od rajdowania w tej grze, bo gildie które coś osiągają wymagają bardzo dużej frekwencji, a ja nie mam po prostu na to tyle czasu.

4. Czego oczekujesz po pobycie w Advanced Fear?
Solidnej rywalizacji i zamknięcia dodatku z dobrym wynikiem :)

5. Inne informacje, które chciałbyś/abyś podać w podaniu, ale nie pojawiły się wcześniej:
Postać jest w tym momencie na kazzaku, w sytuacji jeśli zostanę przyjęty robie transfer na BL.
sinist3r

Re: warrior dps

Postby sinist3r » Tue Aug 11, 2015 7:26 pm

Nie pomyślałem żeby sie zarejestrować i nie mogę wyedytować postu. Dogrzebałem się screenów z czasów cata.
https://gyazo.com/6e92c9a67a0598a5fc2e4ee561894b18
https://gyazo.com/eeab0c21f2eb592dd36d1391812abfcf
sinist3r

Postby luxipux » Wed Aug 12, 2015 10:31 am

Jestem juz tu trochę outsiderem ale z czystym sercem moge go Wam polecic moi drodzy, gość gra na bardzo dobrym poziomie. Takie yarblesy to by się jąkały widząc ten dips. Peace yoł.

edit: funfact co do gildi, definition w cata przeksztalcilo sie w influence - z którego to potem w mopie mniejsza ekipa utworzyla 10man gildie phoenix istniejaca do dzis. Niemniej jednak pewnie niewiele osob z tamtego phoenix nadal gra:)
Last edited by luxipux on Wed Aug 12, 2015 10:56 am, edited 1 time in total.
Image
luxipux

Postby sinist3r » Wed Aug 12, 2015 10:43 am

Racja, była zmiana nazwy z definition na influence zaraz przed wejściem bodajze DS, kiedy gildia przeszła z 3 dni rajdowych na 4.
sinist3r

Postby Corg » Thu Aug 13, 2015 1:38 am

Cześć. Omówiliśmy w gronie oficerskim twoje podanie i teraz napiszę ci jak wygląda sytuacja. Jedno z najlepiej napisanych podań, problemem jak sam zaznaczyłeś będzie twoja obecność. Twój gear w tym momencie raczej uniemożliwia ci wejście na mythic, zarówno na farmę jak i progress. Hc poza Archimondem od przyszłego tygodnia lub najpóźniej za dwa tygodnie zostanie przesunięte z dni rajdowych na inny dzień (najpewniej sobotę dla chętnych), z racji czego będzie na nim mniej osób= mniej generowanego lootu= wolniejszy proces gearowania. Mamy obecnie dwóch aktywnie rajdujących warków, obaj w core składzie z obecnością 90%+, dlatego nawet po kilku tygodniach gearowania na hc ciężko będzie ci się przebić do składu na mythic. Tak z grubsza wygląda sytuacja. Jeśli to co napisałem wyżej ci nie przeszkadza i dalej chcesz spróbować swoich sił u nas to zapraszamy. Gdybyś chciał porozmawiać jeszcze na ts lub w grze to napisz do mnie Battle Tag: Mirvald#2126
Corg

Postby sinist3r » Thu Aug 13, 2015 1:31 pm

Odpowiada mi taki układ, jak pisałem nie mam ciśnienia na bycie w składzie, lepiej w tę stronę, przejdę się kiedy będzie spot, a zarazem nie będzie jakichś większych oczekiwań odnośnie mojej frekwencji. Jestem za takim układem. W ten sposób przynajmniej mam pewność że jeśli już pójdę na rajd to z kimś kto umie grać. Nawet to raz w tyg z altami aktualnie, a jeśli nie to tam później na mythic jak już skończycie progress. W sumie status socialo-raidera będzie dla mnie idealny. Tym bardziej że do Legionu mamy pewnie w okolicach roku więc na pewno zdążę zaliczyć to co chciałem :)
Odezwę się jak tylko zrobię transfer.
sinist3r

Return to Podania