Advanced Fear


ADF fun site
Podania

warrior dps

warrior dps

Postby sinist3r » Tue Aug 11, 2015 7:06 pm

Część A.

1. Imię: Filip
2. Wiek: 23
3. Coś więcej o sobie (Gdzie pracujesz/uczysz się? Zainteresowania?):
Student 5 roku wiertnictwa, AGH kraków, aktualnie etat w inposcie, techsup na UK paczkomatow.
Z wolnym czasie glownie gaming, seriale, spotkania z ziomkami, a poza taką sztampą to fizyka teoretyczna głównie kosmologia/astrofizyka.

4. Specyfikacja komputera ( procesor, karta graficzna, ilość pamięci RAM )
i5 4590
gtx 770
8gb
Mniej niż 35/40 fps na full ultra nie widuję nigdzie.

5. Czy posiadasz działający mikrofon i czy nie wstydzisz się go używać?
Tak

6. Jak reagujesz na krytykę i stres?
Potrafię się przyznać do błędu bez najmniejszego problemu, a stres od kąd mam do czynienia z tą grą jeszcze mnie nie zjadł ;)Część B.

1. Nick postaci: Overal

2. Klasa: Warrior

3. Spec, w którym preferujesz grać oraz które opanowałeś/łaś, ale nie sprawiają Ci takiej frajdy jak main spec: fury>arms

4. Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/k ... l/advanced

5. Link do screena UI (Nie interesują nas screeny zrobione w mieście, itp. Najlepszy screen to taki z raidu, gdzie widać w pełni działające UI w warunkach raidowych):
https://gyazo.com/9577b8e96c516a1bae0bb26c2d885602

6. Pełna lista używanych addonów:
Aktualnie tukui + jakieś fillery typu atlas, mogit, postal, masters plan etc.
Ale już zauważam że to UI jest gówniane, jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Przed rajdowaniem zrobię je i tak od zera sam. Za każdym razem jak grałem w tą gre robiłem UI sam od zera, wrzucę te screeny, które mi się jakoś uchowały.
https://gyazo.com/b42a35cee60114fa7d38e0a262b6d0a1
https://gyazo.com/2b11293117a44a27db300fcc5c8692a5
https://gyazo.com/9eeca5c73327d39f4a76d395e3e020d9
W mopie miałem UI wzorowane na animowanym landsoula(niestety nie zachował mi się screen mojego własnego):
https://gyazo.com/c7e06ce9ce2563b5b244364e4e3bfb9a
Do fury sprawdzało się pięknie, bo działało w ten sposób że ustawienie było zależne od procców. Jeśli dobrze pamiętam był do tego addon tell me when, ale mogłem coś pochrzanić, w sumie ze 2 lata mineły od tego czasu :O
Ale będę robił napewno coś takiego jeszcze raz bo baaardzo ułatwia grę.Część C.

1. Link do logów (np. WarcraftLogs, World of Logs) swojej ostatniej gildii, na którym można Cię odnaleźć:
Z tym będzie ciężko bo gildiowo ostatnio rajdowałem w cata, ale wotlku zdażało się pare top200eu wyników na tydzień. Niestety nie popre tego żadnym dowodem bo niestety nie dokumentowałem tego. Ale od kąd grałem w tą gre jedyne co mnie jarało w rajdowaniu to był element competitive w meterach. Zawsze celowałem w topkę stosując minmaxing, spreadsheety, wzorując się na najlepszych na świecie, kombinując z ustawieniami gearu, gemów etc. Zapewniam że zawsze starałem się wyciągnąć jak najwięcej się da z postaci, a walki gdzie nie byłem chociaż w top3 uznawałem za nie do końca udane :)

2. Doświadczenie (Całe od Vanilli, kille tylko w czasie trwania contentu. Jeśli zdobyte na innej postaci, koniecznie link do tejże postaci. Nie interesuje nas doświadczenie wyssane z palca):
Classic(hunter) od 1.9 - zdążyłem ubić wszystko do razorgora przed TBC
TBC(afli, rdruid) - wszystko do gurtoga, z wyłączeniem kaela, vashki i solariana.
Wotlk(rogal) - wszystko do sindragosy 25hc, LK 10hc (z wyłaczeniem RS, skończyłem zanim wyszło, aha i uldu na norm, wróciłem do gry na czasy ToGC)
Cata(warrior - inne konto) - wszystko do ultraxiona 25hc
MoP(warrior) - tyle co pugi, nie ma co pisać
WoD(warrior) - pvp/rf only
Linku nie dam bo te konta przepadły, a nowi własciciele zmieniali nicki. Jeśli chcecie zweryfikować cokolwiek z chęcią pogadam z innym weteranem tej gry i zweryfikujecie sami że nie lecę w kuleczki :)
Obecną postać mam od mopa, poprzednie konta sprzedałem jako był ze mnie dzieciak i powtarzałem sobie że rzucam gre definitywnie... ( ͡° ͜ʖ ͡°) a konta z reguły były ubrane high end i dofarmione więc był to dla mnie duży zastrzyk gotówki.

3. Opowiedz o swoich poprzednich gildiach (również o aktualnej o ile jest) i podaj powody ich opuszczenia:
Jedyne które pamiętam to wotlk - theDreamCatchers(kazzak, dalej istnieją), cata - definition(BL) bodajże wtedy.Część D.

1. Czas gry (Zaznacz kiedy nie możesz na pewno grać: dokładny dzień tygodnia):
Największy problem to praca, mamy 24h zmianowo, ale licząc na podstawie mojego grafiku z sierpnia mam w okolicach 4 dni na tydzień wolnych w godzinach rajdowania, ale odrazu zaznaczę że nie celuję w core. Jestem zainteresowany pozycją zapchaj dziura zważywszy właśnie na ograniczony czas.

2. Czy znasz kogoś z Advanced Fear, kto mógłby powiedzieć coś o Tobie?
Luxypuxy

3. Dlaczego chciałbyś dołączyć do Advanced Fear?
Mam ochotę porajdować w jakimś ogarniętym gronie tylko i wyłącznie po to żeby poznać content bo dodatek ma całkiem ciekawy lore i z wielką chęcią stuknę archiego ponownie po tylu latach, bo tamte czasy miło mi się wspominają :)
Mówię ogarniętą ponieważ nie interesują mnie typowo casualowe gildie, gdyż gra tam za dużo lamusów którzy ciągną w dół progress i marnują mój czas. Ja na rajd zawsze przychodzę w pełni przygotowany i daje z siebie wszystko i szlag mnie trafia, kiedy jakiś nieogar robi w kólko te same błedy. Takich ludzi jest mnóstwo w gildiach rajdujących po 2,3 dni, a ja już nagrałem się w takich za dużo i za więcej dziękuje. Szkoda nerwów. Wolę pograć mniej i nie być w core i mieć przyjemność z tego grania w myślącym towarzystwie niż przyjść na ten rajd i marnować czas. To mnie właśnie stopuje od rajdowania w tej grze, bo gildie które coś osiągają wymagają bardzo dużej frekwencji, a ja nie mam po prostu na to tyle czasu.

4. Czego oczekujesz po pobycie w Advanced Fear?
Solidnej rywalizacji i zamknięcia dodatku z dobrym wynikiem :)

5. Inne informacje, które chciałbyś/abyś podać w podaniu, ale nie pojawiły się wcześniej:
Postać jest w tym momencie na kazzaku, w sytuacji jeśli zostanę przyjęty robie transfer na BL.
sinist3r
 

Re: warrior dps

Postby sinist3r » Tue Aug 11, 2015 7:26 pm

Nie pomyślałem żeby sie zarejestrować i nie mogę wyedytować postu. Dogrzebałem się screenów z czasów cata.
https://gyazo.com/6e92c9a67a0598a5fc2e4ee561894b18
https://gyazo.com/eeab0c21f2eb592dd36d1391812abfcf
sinist3r
 

Re: warrior dps

Postby luxipux » Wed Aug 12, 2015 10:31 am

Jestem juz tu trochę outsiderem ale z czystym sercem moge go Wam polecic moi drodzy, gość gra na bardzo dobrym poziomie. Takie yarblesy to by się jąkały widząc ten dips. Peace yoł.

edit: funfact co do gildi, definition w cata przeksztalcilo sie w influence - z którego to potem w mopie mniejsza ekipa utworzyla 10man gildie phoenix istniejaca do dzis. Niemniej jednak pewnie niewiele osob z tamtego phoenix nadal gra:)
Last edited by luxipux on Wed Aug 12, 2015 10:56 am, edited 1 time in total.
Image
luxipux
 
Posts: 65
Joined: Tue May 26, 2015 5:31 pm

Re: warrior dps

Postby sinist3r » Wed Aug 12, 2015 10:43 am

Racja, była zmiana nazwy z definition na influence zaraz przed wejściem bodajze DS, kiedy gildia przeszła z 3 dni rajdowych na 4.
sinist3r
 

Re: warrior dps

Postby Corg » Thu Aug 13, 2015 1:38 am

Cześć. Omówiliśmy w gronie oficerskim twoje podanie i teraz napiszę ci jak wygląda sytuacja. Jedno z najlepiej napisanych podań, problemem jak sam zaznaczyłeś będzie twoja obecność. Twój gear w tym momencie raczej uniemożliwia ci wejście na mythic, zarówno na farmę jak i progress. Hc poza Archimondem od przyszłego tygodnia lub najpóźniej za dwa tygodnie zostanie przesunięte z dni rajdowych na inny dzień (najpewniej sobotę dla chętnych), z racji czego będzie na nim mniej osób= mniej generowanego lootu= wolniejszy proces gearowania. Mamy obecnie dwóch aktywnie rajdujących warków, obaj w core składzie z obecnością 90%+, dlatego nawet po kilku tygodniach gearowania na hc ciężko będzie ci się przebić do składu na mythic. Tak z grubsza wygląda sytuacja. Jeśli to co napisałem wyżej ci nie przeszkadza i dalej chcesz spróbować swoich sił u nas to zapraszamy. Gdybyś chciał porozmawiać jeszcze na ts lub w grze to napisz do mnie Battle Tag: Mirvald#2126
Corg
 
Posts: 81
Joined: Tue Jun 03, 2014 12:53 pm

Re: warrior dps

Postby sinist3r » Thu Aug 13, 2015 1:31 pm

Odpowiada mi taki układ, jak pisałem nie mam ciśnienia na bycie w składzie, lepiej w tę stronę, przejdę się kiedy będzie spot, a zarazem nie będzie jakichś większych oczekiwań odnośnie mojej frekwencji. Jestem za takim układem. W ten sposób przynajmniej mam pewność że jeśli już pójdę na rajd to z kimś kto umie grać. Nawet to raz w tyg z altami aktualnie, a jeśli nie to tam później na mythic jak już skończycie progress. W sumie status socialo-raidera będzie dla mnie idealny. Tym bardziej że do Legionu mamy pewnie w okolicach roku więc na pewno zdążę zaliczyć to co chciałem :)
Odezwę się jak tylko zrobię transfer.
sinist3r
 


Return to Podania

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron