Advanced Fear

ADF fun site
Podania

Pretoriusz -Mage, Druid , Priest

Pretoriusz -Mage, Druid , Priest

Postby Pretoriusz » Wed Jul 29, 2015 11:17 am

1. Imię: Tomek
2. Wiek: 31
3. Coś więcej o sobie (Gdzie pracujesz/uczysz się? Zainteresowania?): ...............Pracuje . Gram w tego tasiemca o wiele za długo , na obecnym koncie od 2009 r , W sumie grałem od wanilii z przerwa na poczatek wotlk , kiedy to sprzedałem 1 konto , ale jak widać ciężko się od tego uwolnić . Większość znajomych mówi ze jestem już za stary na granie, 3- ka z przodu ;/ , ale dalej się świetnie przy tym bawię
4. Specyfikacja komputera ( procesor, karta graficzna, ilość pamięci RAM ). ...................Intel i7 GTX 770 , 8Gb ram
5. Czy posiadasz działający mikrofon i czy nie wstydzisz się go używać? ................... Yep
6. Jak reagujesz na krytykę i stres? ..............Nie ma mnie za co krytykować :)

Część B.

1. Nick postaci:................... Pretoriusz
2. Klasa:................... Mage
3. Profesje oraz czemu akurat te?................... obecnie bez różnicy
4. Spec, w którym preferujesz grać oraz które opanowałeś/łaś, ale nie sprawiają Ci takiej frajdy jak main spec:................... Obecnie Mage Arcane/Fire . Druid Balance/resto. Priest shadow
5. Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... usz/simple
6. Link do screena UI (Nie interesują nas screeny zrobione w mieście, itp. Najlepszy screen to taki z raidu, gdzie widać w pełni działające UI w warunkach raidowych): ...................nie mam przy sobie aktualnego screena , moge przesłać go później , a teraz podaje link do filmiku na którym widać częśc mojego Ui z poprzedniego contentu . Nadmienie tylko ze takie rzeczy jak framey raidowe , używam tylko wtedy gdy wymaga tego dana walka , PS. Niepamietam dlaczego niemiałem na tym filmiku bindów na ice bloka , ali na potke . https://www.youtube.com/watch?v=QMKWJ-G6i90
7. Pełna lista używanych addonów:
BW
quartz
Omni cc
Combustionhelper
Arcane helper
TMW
Angry Assignments
Exorsus Raid Tools
Hermes
Mage mugget

To chyba wszystkie ważniejsze

Część C.

1. Link do logów (np. WarcraftLogs, World of Logs) swojej ostatniej gildii, na którym można Cię odnaleźć:................... Niestety z obecnym gearem nie ma rewelacji , miałem dużo lepsze logi BRF https://www.warcraftlogs.com/reports/TA ... P#fight=34
2. Doświadczenie (Całe od Vanilli, kille tylko w czasie trwania contentu. Jeśli zdobyte na innej postaci, koniecznie link do tejże postaci. Nie interesuje nas doświadczenie wyssane z palca):...................Od patcha 5.2 każdy boss ubity w terminie , na hc/ mythic , przed nastepnym kontentem
3. Opowiedz o swoich poprzednich gildiach (również o aktualnej o ile jest) i podaj powody ich opuszczenia: ...................Drama Theory ostatnie 2 lata - świetni oficerowie i koledzy - rozpad gildi, dopiero po moim odejściu i przejściu na horde też się przenieśli , ale wtedy bylem już w signum , a nie zmieniam gildii zbyt często . Signum od kwietnia - nie moje klimaty jeśli chodzi o osoby , irytowały mnie niektóre decyzje guild master , jak np kończenie raidu po ubiciu archimonda na hc , 1,5h przed czasem bo mu się nie che , lub odzywki na TS " zamknąć ryje bo boli mnie głowa " kiedy ludzie normalnie rozmawiaj .

Część D.

1. Czas gry (Zaznacz kiedy nie możesz na pewno grać: dokładny dzień tygodnia): ...................jestem obecny w 90% na raidach ( czasem coś wypadnie)
2. Czy znasz kogoś z Advanced Fear, kto mógłby powiedzieć coś o Tobie?................... nikogo znajomego nie widzę.
3. Dlaczego chciałbyś dołączyć do Advanced Fear? ...................Progres na przyzwoitym poziomie , podobno szukacie ludzi i gracie w godzinach jakie mi odpowiadają.
4. Czego oczekujesz po pobycie w Advanced Fear? ...................Przede wszystkim wyczyszczenia kontentu w terminie na mythiku .A reszta przyjdzie z czasem .
5. Inne informacje, które chciałbyś/abyś podać w podaniu, ale nie pojawiły się wcześniej:................... Pracuje 14/15 dni w miesiącu wiec na grę ma względnie dożo czasu , ale mam też rodzinę , wiec moja gra w wowa w 90 % ogranicza się do raidowania, loguje się na czas i siedzę do max 1 w nocy . ilość pozostałego czasu w grze jest bardzo ograniczona , który poświęcam dla ubrania max 1 alta . Jeśli wypada mi nieobecność w którym z radiowych dni staram się aby był to dzień farmy . I najważniejsze , jeśli w danym dniu nie załapałem się do składu , czy to przez spóźnienie czy inną ewentualność , nie siedzę w wowie , gram w coś innego siedząc na TS lub oglądam film / serial . Jesli nie siedze przy PC podaje nr tel i prosze o sygnał jeśli byłbym potrzebny .
Pretoriusz

Return to Podania