Advanced Fear

ADF fun site
Podania

Podanie - DPS Warrior

Re: Podanie - DPS Warrior

Postby Yarbles » Tue Mar 31, 2015 10:32 am

Macie logi mozecie sami zobaczyc kto failuje.
Token na spodnie dostalem z bonus rolla, tobie chodzi o token na shoulderki ktore dostalem wczoraj. Rzeczywiście sie zastanawial jeden monk czy go potrzebuje, ale uznal ze spasuje gdyż to był prawie zerowy upgrade dla niego a mi to zwiekszylo dps na singlu o 750, a i tak rollowal blaius o to kto te shoulderki dostanie. Bron jedna dostalem z puga a druga dostalem bo nikt nie potrzebowal... Wtedy sie w armsie gralo na wszystkim a blizar już miał broń.
Neck wczoraj dostalem bo znowu nie bylo nikogo innego chetnego na to. I co jeszcze?

Mysle że bez sensu się o to kłócić o to teraz, tym bardziej na forum innej gildii. Jak chcesz to możesz mnie whispnąć.
A i tak miałem zamiar wyjść, powiedziałem że mnie na raidzie dzisiaj nie będzie, czekałem tylko żeby się pożegnać z nie którymi.
Yarbles

Postby snupersky » Tue Mar 31, 2015 11:03 am

Przestancie krecic dramat. Zachowanie to jedno, gra to drugie. Nie jestemy miejscem gdzie gimbaza tworzy zasady, na ktorych gramy. Jezeli ma sprzet, wiedze i umiejetnosci nadajace sie do mythicowego gowna to sprzawdzcie co chlopak potrafi. Nie znam sie na warriorowaniu ale masz plus za charakter. Tak dlugo jak bedziesz robil swoje i nie nawijal podczas gry, tak dlugo to miejsce moze byc dla Ciebie

Cmok snupadupacyckipuns
snupersky

Postby Yacek » Tue Mar 31, 2015 11:35 am

Powodzenia

:lol:
Yacek

Postby Uczynny uczeń » Tue Mar 31, 2015 11:36 am

[quote="Yarbles"] Bron jedna dostalem z puga a druga dostalem bo nikt nie potrzebowal... Wtedy sie w armsie gralo na wszystkim a blizar już miał broń.[/quote]Nikt poza 2 innymi osobami, a te pugi to gildiowy raid zwany altówką.

Jak nie będzie nikomu przeszkadzać, że do gildii przyjmują DPSwhore'a, który potarfi pół raidu jęczeć, żeby zmienić go stronami na blast furnace bo nie może robić DPSu AoE lub na hasło "nie addów znaim nie będą pod bossem" na Beastlordzie ciska heroic leap, bladestrom, umiera i powtarza to wielokrotnie mimo każdorazowego opierdolu...
Jak nie będzie nikomu przeszkadzać, że do gildii przyjmują osobe, która needuje itemy, która sa dla niego minor upgradem i potrafi się kłócić, by dany item dostać kosztem osobym dla której ten item jest BiSem i nie wymieni go przy pierwszej możliwej okazji...
Jak nie będzie nikomu przeszkadzać, że do gildii przyjmują osobe, która autentycznie wali w luja i to tak bezczelnie juz w podaniu...
... to już nie moja sprawa, bo o wszystkim o czym skłamałeś już napisałem. Nie krepuj się jednak kontynuować, łykają to więc dobrze CI idzie.
Uczynny uczeń

Postby Yarbles » Tue Mar 31, 2015 11:52 am

Nigdy sie nie wydarzylo zebym needowal item ktory jest dla mnie minor upgrade, jest przeciez przycisk minor upgrade w tym addonie co uzywalismy, i tez nigdy sie nie zdarzylo żebym sie kłócił o jakiś item. Mnie nie obchodzą itemy w tej grze, ale zaraz doszlo by do sytuacji gdzie bym juz nie byl brany na raidy przez mój słaby gear, bo nie można chodzić na mythic pugi, m. in. dlatego postanowilem odejść. Apropo Blast Furnancea, rzeczywiscie tak bylo ze chcialem na prawa strone isc, ale dlatego że już byłem naprawde wkurzony tym że ty ciągle mówisz że 'blizar dużo lepiej gra' dlatego ze mial 500 dpsu wiecej na jakis logach, z gearem o niebo lepszym odemnie.
A co do Beastlorda to może raz tak było, potem czekałem zawsze aż tankowie złapią agro i cześto i tak przeagrowalem je bladestormem bez odpałek.

To ty o wszystkim kłamiesz, Blaius. To jest naprawde żałosne i nie chce kontynuowac ta rozmowe na forum innej gildii.

Przepraszam was za ten spam...
Yarbles

Postby kaminaris » Tue Mar 31, 2015 12:01 pm

Polska mentalność w pigułce :D
ImageImage
kaminaris

Postby Blaiusv » Tue Mar 31, 2015 12:05 pm

Trafiłem tutaj zupełnie przypadkiem, i nigdy bym nie zwrócił większej uwagi na to, że ktoś z mojej gildii napisał podanie do innej (jego wybór) oraz napewno nie robił bym z tego wielkiego halo, ale po tym co napisał Yarbles w "3. Opowiedz o swoich poprzednich gildiach", nie pozwolę sobie na oczernianie gildii z tak oczywistymi kłamstwami... Jeżeli gildia Advenced Fear chce dać szanse Yarblesowi, to już nie moja sprawa, ale rade bardzo dokładnie sprawdzić logi byłego kolegi Yarblesa w zakładce Damage Taken albo Deaths a nie Damage Done... Co do ilości wipów na Hansie to Yarbles zapomniał dodać, że był osobą, która najwięcej failowala na Pulverized..
https://www.warcraftlogs.com/reports/Kr ... ype=deaths
https://www.warcraftlogs.com/reports/Kr ... hs&fight=3
https://www.warcraftlogs.com/reports/Kr ... hs&fight=9 <- odp. Yarblesa "lepiej zginąć na początku niż na końcu" ??..
Mogłbym tak wklejać i wklejać...

Jedynymi powodami czemu Yarbles ma taki dobry gear jest to, że mamy braki w ludziach oraz szczęście z bonus rolla.. Nigdy bym nie wziął go na żaden progress, z powodu poziomu jaki reprezentuje..
Yarbles oczywiście został wyrzucony z gildii chwile po tym jak przeczytałem te wyssane z palca klamstwa na temat gildii Offensive

Na koniec chciałbym przeprosić gildie Advanced Fear za drame i spam w tym temacie..
Blaiusv

Postby Blaiusv » Tue Mar 31, 2015 12:08 pm

Zapomniałem dodać, że nie wiem kto się kryje za użytkownikiem Uczynny uczeń, ale radziłbym, żeby przestał udzielać się w tym temacie...
Blaiusv

Postby Yarbles » Tue Mar 31, 2015 12:21 pm

Super znalazles 6 prob gdzie padlem na 110, ja bym mogl wkleic przynajmniej 10 gdzie ty padles moze i nawet 20. Nie udawaj że ktoś inny pisał te poprzednie posty, kto inny mógł by wiedzieć cokolwiek o tych rzeczach co napisałeś niż ty?.
Może poiwnienem był skłamać i napisać że wszystko ok w poprzedniej gildii, ale jak pisalem podanie bylem troche zły i jestem może za bardzo impulsywny, co nie znaczy że to co napisałem to kłamstwa.

Zaczołem grać na Burning-Legion żeby troche podszkolić język Polski, może to nie był najlepszy wybór.
Yarbles

Postby Blaiusv » Tue Mar 31, 2015 12:55 pm

Nie widzę potrzeby, dlaczego miałbym się udzielać na tym forum pod innym nickiem niż własnym.. Typowy whisp Yarblesa do mnie podczas raidu w stylu "nie patrz na mnie jak failuje tylko na innych". Może i failuje moze nie, ale nikogo w gildii Advenced Fear to nie obchodzi, ponieważ to nie ja staram się o dojście do nich tylko Ty.. Nie będę linkował tutaj następnych linków do logów, ponieważ zwyczajnie mi się nie chce.. Nie jesteś już moim zmartwieniem, wiec nie interesuje mnie to czy cię przyjmą czy nie...
Blaiusv

PreviousNext

Return to Podania