Advanced Fear

ADF fun site
Podania

Podanie - DPS Warrior

Podanie - DPS Warrior

Postby Yarlbes » Mon Mar 30, 2015 5:50 pm

Część A.

1. Imię: Daniel
2. Wiek: 19
3. Coś więcej o sobie (Gdzie pracujesz/uczysz się? Zainteresowania?): Kończę teraz liceum, potem planuje na informatykę iść.
Jestem Kanadyjczyk (mieszkam w Polsce od 5 lay) więc przepraszam za błędy gramatyczne które będą.
Z zainteresowan to oczywiscie lubie grac (WoW, CS, LoL), uprawiam trójbój siłowy (dzisiaj własnie wziołem 180kg w przysiadzie) i trochę programuję.
4. Specyfikacja komputera ( procesor, karta graficzna, ilość pamięci RAM )
Procesor: AMD FX6300 6 rdzeni 3.5GHz
Karta Graficzna: R9 270
RAM: 8GB

5. Czy posiadasz działający mikrofon i czy nie wstydzisz się go używać? Tak posiadam i nie wstydze sie go uzywac :)
6. Jak reagujesz na krytykę i stres? Myślę że na krytyke dobrze, zawsze staram być się najlepszy jaki mogę i jeśli ta krytyka mi z tym pomoże to chętnie ją usłyszę. Z stresem też nie ma problemów.

Część B.

1. Nick postaci: Yarbles
2. Klasa: Warrior
3. Profesje oraz czemu akurat te? Mam Blacksmithing i JC, teraz to już raczej nie ma znaczenia bo nie ma już perków z profesji. Mam te profesje bo mogę sobie czasami jakis gear lub gemy zrobić albo troche golda zarobić.
4. Spec, w którym preferujesz grać oraz które opanowałeś/łaś, ale nie sprawiają Ci takiej frajdy jak main spec: Gram w fury/arms jeszcze mam off spec pod tanka, ale jest średnio ubrany.
5. Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... les/simple
6. Link do screena UI (Nie interesują nas screeny zrobione w mieście, itp. Najlepszy screen to taki z raidu, gdzie widać w pełni działające UI w warunkach raidowych): http://imgur.com/sO0F3nP
Nie miałem pod ręką żaden screen podczas walki, ale jak chcecie to moge zrobic na jakimś LFR czy coś.
7. Pełna lista używanych addonów:
DBM
Garrison Mission Manager
IceHUD
Master Plan
Pawn (zajebisty addon, polecam)
Recount
Thogar Assist
NPC Scan
Angry Asignments
Auctionator
Bagnon
Coolline Cooldowns
MSBT
Overachiever
Postal
Elvui
Prat
RC Loot Council
Tellmewhen
Tidy Plates
Weak Auras 2

Część C.

1. Link do logów (np. WarcraftLogs, World of Logs) swojej ostatniej gildii, na którym można Cię odnaleźć:
https://www.warcraftlogs.com/guilds/22613
https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... #boss=1694
Mam kilka dobrych logow :D
2. Doświadczenie (Całe od Vanilli, kille tylko w czasie trwania contentu. Jeśli zdobyte na innej postaci, koniecznie link do tejże postaci. Nie interesuje nas doświadczenie wyssane z palca):
Przygodę z wowem zacozlem jakieś 5-6 lat temu, na privie zwanym Hellground. Raidowałem tam około roku w najlepszej gildi jaka tam była, 'Homeless' (ten sam Homeless ktory jest teraz na tym serwerze) http://armory.hellground.net/character- ... d&n=Szemik
Potem zaczolem grać w cataclysmie na oficjalnych serwerach, raidowalem tam przez pierwszy patch w bardziej casualowej gildii, ktora wyczyscila 10/12 i sie rozpadla, potem mi sie juz nie chcialo grac. http://eu.battle.net/wow/en/character/t ... lob/simple
W pierwszym patchu Pandarii również raidowałem w casualowej gildii, która też sie potem rozpadła, i znowu wziołem przerwę. http://eu.battle.net/wow/en/character/t ... yzz/simple
Teraz w WoD wyczyściłem 17/17 hc i 5 bosy na mythic HM i 3 na mythic BRF.
3. Opowiedz o swoich poprzednich gildiach (również o aktualnej o ile jest) i podaj powody ich opuszczenia:
W Homelesach nie było dla mnie miejsca w tym dodatku, wieć dołonczyłem do gildii zwanej 'the Initium'. Szybko jednak zmieniłem gildie bo chciałem dołonczyć do gildii z większym poziomem progresu i dołonczyłem do Offensive.
Jest wiele powodów dlaczego chce odejść od tej gildi:
1. Chujowa atmosfera.
2 Na każdym raidzie ciągle te same ludzie failują i nie ma na kogo ich podmienić. Teraz mieliśmy własnie 110 wipów na Hans'garze i Fran'zoku dlatego ze na prawie kazdej pulce albo tankowie padali od stempli albo 5+ dpsów.
3. NIe gram dla itemów w tą gre ale chciałbym powiedzieć ze przez to że tam jest dwóch oficerów dps wariorów, nie mam szanse dostać żaden item chyba że oni go nie potrzebują. Z tych itemów co mam ubranych prawie wszystkie dostałem z bonus rolli, skrzynek albo pugow. Tylko 4 itemy dostalem z raidow i to dlatego ze nikt inny je nie potrzebowal. Obawiam sie ze jak zostane w tej gildii to wkrotce dojdzie do sytuacji ze bede mial za slaby gear zeby mnie brali na raidy. Mam też wrażenie jakby oficerka specjalnie nie dawala mi itemow bo jeden dps warrior ktory jest wlasnie oficerem nie lubi jak robię wiecej dpsu od niego.
4. Chcę troche szybciej progresowac :).
Część D.

1. Czas gry (Zaznacz kiedy nie możesz na pewno grać: dokładny dzień tygodnia): Ja w sumie mogę grac codziennie po osiemnastej mniej więcej, w weekend też raczej mogę grać zawsze chyba że jakaś impreza jest czy coś.
2. Czy znasz kogoś z Advanced Fear, kto mógłby powiedzieć coś o Tobie? Niestety nie, gram na Burning-Legion od WoDu dopiero więc jeszcze nie znam dużo ludzi tu.
3. Dlaczego chciałbyś dołączyć do Advanced Fear? Bo to jest dobra gildia i słyszałem że potrzebujecie DPS Warriora, jeszcze dlatego że mi godziny pasują.
4. Czego oczekujesz po pobycie w Advanced Fear? NIe chcę być przyjęty do gildii tylko po to żeby na ławce siedzieć na każdym raidzie.
5. Inne informacje, które chciałbyś/abyś podać w podaniu, ale nie pojawiły się wcześniej: Myślę że nie zawiode was, zawsze robię wszystko żeby jak najlepiej grać.
Yarlbes

Re: Podanie - DPS Warrior

Postby Noiser » Tue Mar 31, 2015 1:56 am

Proszę, a wręcz błagam rozpaczliwie na kolanach, popraw te wszystkie byki. Twoja aplikacja jest prawie nie do przeczytania. Miej choć trochę dla Nas szacunku. Z góry dziękuję i powodzenia z podaniem.
Noiser

Postby Merussa » Tue Mar 31, 2015 3:01 am

@Noiser

Jestem Kanadyjczyk (mieszkam w Polsce od 5 lay) więc przepraszam za błędy gramatyczne które będą.

Część chyba można wybaczyć.
The MVP of your raid group isn’t the person at the top of the DPS meter; it’s the person who hasn’t died by standing in fire in 3 months
Merussa

Postby Yarbles » Tue Mar 31, 2015 4:37 am

Jeśli chcecie moge napisać podanie po angielsku, może wtedy będzie łatwiej zrozumieć.
Yarbles

Postby Noiser » Tue Mar 31, 2015 6:47 am

Część wybaczam :)
Noiser

Postby Kazz993 » Tue Mar 31, 2015 7:06 am

Mysle , ze nie najgorzej grac, aczkolwiek przyczepie sie kilku rzeczy:
- Processor ? od kiedy AMD fx ma 6 rdzeni ? predzej ma 3 rdzenie ale 6 watkow(skoro interesujesz sie IT to powinienes to wiedziec),
-Cale od Vanilli ? Miales wtedy 9 lat jak wyszedl WoW ?(Pozniej napisales ze grales na Privie, nie bardzo sie to liczy)- konkret grasz od Cata, srednie doswiadzczenie.
- Aczkolwiek jesli mamy zapotrzebowanie na mele warka DPS mysle ze mozemy dac ci szasne, tylko na przyszly raz, przemysl to co piszesz. Bo troche sie to wszystko nie klei, potrafisz Cyferki klepac nie najgorzej. Mysle ze dasz rade, aczkolwiek musisz czekac na odpowiedz od Officerow.
[url]http://www.enjin.com]Image[/url]
Kazz993

Postby Merussa » Tue Mar 31, 2015 7:52 am

@Kazbah
-Cale od Vanilli ? Miales wtedy 9 lat jak wyszedl WoW ?

Pytanie:
2. Doświadczenie (Całe od Vanilli, kille tylko w czasie trwania contentu. Jeśli zdobyte na innej postaci, koniecznie link do tejże postaci. Nie interesuje nas doświadczenie wyssane z palca):

Odp:
Przygodę z wowem zacozlem jakieś 5-6 lat temu [...] Teraz w WoD wyczyściłem 17/17 hc i 5 bosy na mythic HM i 3 na mythic BRF.

Nic o Vanilli nie napisał więc pozwolę sobie znowu przytoczyć cytat

tylko na przyszly raz, przemysl to co piszesz. Bo troche sie to wszystko nie klei

Dodatkowo nie czepiajmy (nie czepiamy) się doświadczenia gdyż historia nie gra, gra zawodnik.

Ja jestem jak najbardziej na tak, poczekam jeszcze na odpowiedź Rady Starszych :P
The MVP of your raid group isn’t the person at the top of the DPS meter; it’s the person who hasn’t died by standing in fire in 3 months
Merussa

Postby Kazz993 » Tue Mar 31, 2015 7:55 am

Sory, pisze w pracy, a ost cos mam problemy z dostepami, i nie wszystko wyswietla mi sie poprawnie :) z ta Vanilla zjebalem :P
[url]http://www.enjin.com]Image[/url]
Kazz993

Postby Yarbles » Tue Mar 31, 2015 9:16 am

[quote] od kiedy AMD fx ma 6 rdzeni ? predzej ma 3 rdzenie ale 6 watkow(skoro interesujesz sie IT to powinienes to wiedziec),[/quote]

Zależy od tego jak definiujesz rdzeń.
FX 6300 ma trzy 'klocki' które AMD nazywa modułami. Jeden klocek to dwa złączone rdzenie które dzielą między sobą niektóre komponenty.
System operacyjny widzi to jako 6 rdzeni. http://imgur.com/g9gTCPL

[quote]Cale od Vanilli ? Miales wtedy 9 lat jak wyszedl WoW ?[/quote]

Jak już powiedzial Merussa nie twierdziłem że grałem w Vanilli, być może nie powinienem był kopiować pytania bo to może być troche mylące.

[quote]przemysl to co piszesz. Bo troche sie to wszystko nie klei[/quote]

Jeśli jeszcze coś się nie klei to proszę pisać.
Yarbles

Postby Uczynny uczeń » Tue Mar 31, 2015 10:21 am

[quote]dołonczyłem do Offensive.
Jest wiele powodów dlaczego chce odejść od tej gildi:
1. Chujowa atmosfera.
2 Na każdym raidzie ciągle te same ludzie failują i nie ma na kogo ich podmienić. Teraz mieliśmy własnie 110 wipów na Hans'garze i Fran'zoku dlatego ze na prawie kazdej pulce albo tankowie padali od stempli albo 5+ dpsów.
3. NIe gram dla itemów w tą gre ale chciałbym powiedzieć ze przez to że tam jest dwóch oficerów dps wariorów, nie mam szanse dostać żaden item chyba że oni go nie potrzebują. Z tych itemów co mam ubranych prawie wszystkie dostałem z bonus rolli, skrzynek albo pugow. Tylko 4 itemy dostalem z raidow i to dlatego ze nikt inny je nie potrzebowal. Obawiam sie ze jak zostane w tej gildii to wkrotce dojdzie do sytuacji ze bede mial za slaby gear zeby mnie brali na raidy. Mam też wrażenie jakby oficerka specjalnie nie dawala mi itemow bo jeden dps warrior ktory jest wlasnie oficerem nie lubi jak robię wiecej dpsu od niego.[/quote]Śpieszę by być złośliwym chamem, który dementuje bajki jednego z najgorszych (pod względem ogaru) graczy i hipokrytów gildii offensive.
AD 1. Zdecydowanie, atmosfera jest chujowa, m.in. jednak przez takie osoby jak aplikujący. Osoby, które padają notorycznie na większości encounterów psują skutecznie atmosfere w gildii, dokładnie jak Yarbles.
AD 2. Jak już wspomniałem w AD 1, jedną z tych osób, które wchodzą w skład grupy "ciągle failujących" jest Yarbles. Nie zlicze ile razy GM/RL straszył go, że jak się nie ogarnie i nie przestanie padać to dostanie kicka z raidu, które to straszenie zbywał bezczelnie sobie z tego drwiąc. Sztandarowym przykładem tego o czym pisze jest Tectus lub Beastlord. Kto nie chce uwierzyć na słowo, może spojrzeć w logach. Kilkadziesiąt wipe'ów w których Yarbles padał głównie od dziwkowania DPSu na bez kozery 75% podejść. Ogólnie jego umieranie na większości podejśc to był bardzo popularny temat do żartów w gildii offensive.
AD 3. No tutaj pękłem ze śmiechu. Trin (który już wymienił), broń, token na spodnie (wybłagał na raidzie w niedziele na mały upgrade, kosztem kolegi, który dzieki tokenowi miałby 4p, a i tak nosi inny) i któreś z innych tokenów, neck i jeszcze pare, których nie kojarze bo/lub nie ma założonych. To tylko te, które dostał głównie dzieki kumplowaniu sie z master looterem.

Może jeszcze was zainteresować, że po tym jak GM/ML/RL przeczytał to co Yarbles naściemnial w tym podaniu, to z miejsca dostał kick z gildii.
Uczynny uczeń

Next

Return to Podania