Advanced Fear

ADF fun site
Podania

Podanie

Podanie

Postby Terabytee » Wed Mar 18, 2015 12:38 pm

1. Imię:Piotrek
2. Wiek:26
3. Coś więcej o sobie (Gdzie pracujesz/uczysz się? Zainteresowania?):
Mieszkam w Żywcu bradzo dużo wolnego czasu spędzam przed komputerem chętnie chciał bym poznać ciekawych ludzi w grze pracuję jako monter wiązek silnikowych samochodów Fiat , Suzuki / Ukończone studia w Katowicach ochrony pracy status inż 2 lata temu / Zainteresowania : Fotografia /Gry MMO / Sport / Dobra Książka
4. Specyfikacja komputera ( procesor, karta graficzna, ilość pamięci RAM )
Intel Core i3-2100 / GTX 750 TI Cuda 2gb / 16 GB RAM DDR 5
5. Czy posiadasz działający mikrofon i czy nie wstydzisz się go używać?
Creative Fatality TS 3 /Mumble . Posiadam
6. Jak reagujesz na krytykę i stres?
Jest to dla mnie normalne każdy popełnia błędy podczas gry ale wszystko się da poprawić ogarnąć .

1. Nick postaci:Terabytee
2. Klasa:Holy Pala
3. Profesje oraz czemu akurat te? Herbalism / Mining Bardzo dobra profesja do farmienia golda
4. Spec, w którym preferujesz grać oraz które opanowałeś/łaś, ale nie sprawiają Ci takiej frajdy jak main spec:
Posiadam specke Retri na poziomie 680 chociaż generalnie jestem bardziej nastawiony na leczenie bardzo lubię to robić i mam doświadczenie z innych gier MMO takich jak RIFT
5. Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... tee/simple
6. Link do screena UI (Nie interesują nas screeny zrobione w mieście, itp. Najlepszy screen to taki z raidu, gdzie widać w pełni działające UI w warunkach raidowych): http://img24.otofotki.pl/us963_WoWScrnS ... 6.jpg.html
7. Pełna lista używanych addonów : Skada/Postal/ Badnon/Atlas Loot /Deadly boss mode/Master Plan /epgp loot master/Recount

1. Link do logów (np. WarcraftLogs, World of Logs) swojej ostatniej gildii, na którym można Cię odnaleźć:
https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... #boss=1713
2. Doświadczenie (Całe od Vanilli, kille tylko w czasie trwania contentu. Jeśli zdobyte na innej postaci, koniecznie link do tejże postaci. Nie interesuje nas doświadczenie wyssane z palca): Grałem za czasów TBC tylko teraz Draenor woltek / cata/pandaria nie grywałem . Nie posiadam altów gram tylko palladynem
3. Opowiedz o swoich poprzednich gildiach (również o aktualnej o ile jest) i podaj powody ich opuszczenia: Rush 1 gildia w jakiej jestem powodem odejścia jest brak ludzi do raidowania oraz zbyt chaotyczna gra co po niektórych stanie w minach itp .. Wipowanie na potęge przez głupotę. W gildi przykładały się tylko 4 osoby do zabicia czego kolwiek 2 tanków oraz 2 healli w tym ja . O wiele wiecej zabijam z pugami jak z gildia szkoda mi czasu na raidowanie bosow które mam save od loota :/

1. Czas gry (Zaznacz kiedy nie możesz na pewno grać: dokładny dzień tygodnia):
Aktualnie przez 3 tyg 1 zmiania co pozwala mi na grę w każdy dzień od poniedziałku ponieważ w niedziele mam wyjazd z pracy . A tak to myśle ,ze na 100 % Sroda/czw /niedz poniedziałek ewentualnie jeżeli znajdę czas . Co 2 tydz będę pracować na 2 zmianie wiec mogę być po przerwie o 22.10 . Z domu do pracy mam 5 min samochodem

2. Czy znasz kogoś z Advanced Fear, kto mógłby powiedzieć coś o Tobie? Nie znam nikogo od was i szkoda bardzo chętnie poznał bym ogarniętych ludzi wkońcu na world of warcraft
3. Dlaczego chciałbyś dołączyć do Advanced Fear?
Chciałbym dołączyć aby miło spędzać czas podczas raidowania i pomagać podczas progresowania bossa , oraz być w towarzystwie doświadczonych graczy MMO
4. Czego oczekujesz po pobycie w Advanced Fear?
Kultury osobistej / Braku hejtowania z powodu 1 błędu / wzajemnej współpracy oraz spędzania czasu w gronie fajnych ludzi
5. Inne informacje, które chciałbyś/abyś podać w podaniu, ale nie pojawiły się wcześniej:
Inne gry w które gram : Counter-Strike: Global Offensive / Hearthstone / Dota 2 .. Pasjonuję się grami od dziecka byłem na 2 ostatnich IEMach w Katowicach w spodku było bardzo sympatycznie oglądać coś co się kocha ..
Pozdrawiam was wszystkich moi kochani :) Do usłyszenia
Terabytee

Re: Podanie

Postby Baervan » Sun Mar 22, 2015 6:09 pm

Dziękujemy za zainteresowanie. Powodzenia w Azeroth.
Baervan

Return to Podania