Advanced Fear

ADF fun site
Podania

Prot pala/Warlock

Prot pala/Warlock

Postby Eress » Mon Mar 16, 2015 6:44 pm

Będzie ściana tekstu ;)

Część A.

1. Imię:
Szanuję swoja internetową anonimowość, niech będzie, że mam na imię Stefan
2. Wiek:
30
3. Coś więcej o sobie:
Zajmuje się doradztwem finansowym. Nie jako chłopaczek biegający z teczką i wciskający ludziom polisy, tylko gość do którego klienci przychodzą po porady. Poza tym mam tonę zainteresowań, od fantastyki i modelarstwa przez muzykę, kinematografię po politykę oraz psychologię. Studiowałem prawo ale je rzuciłem ;)
4. Specyfikacja komputera:
i3 3220 (3.2ghz), GTX 660 2gb, 8gb RAM. Szału nie ma, ale wystarcza żeby mythic działał sprawnie.
5. Czy posiadasz działający mikrofon i czy nie wstydzisz się go używać?
W nowej grupie nie jestem specjalnie gadatliwy, ale nie mam problemu z tym, żeby się odezwać. Z natury jestem introwertykiem, ale sprawiam dokładnie odwrotne wrażenie.
6. Jak reagujesz na krytykę i stres?
Gram dla przyjemności i satysfakcji z postępów. Konstruktywną krytykę przyjmuję dobrze (czasem nawet podziękuję), bluzgania i epitetów nie toleruję. Stres... Nie szukam gildii w której będzie nadmierne ciśnienie (grałem tak na studiach, teraz wolę bardziej casual'owo). Jednocześnie jednak drażni mnie niemiłosiernie jeśli ktoś popełnia notorycznie te same błędy. Nienawidzę siebie jeśli zginę dwa razy od tego samego. Nie wiem czy to dla Was wyczerpująca odpowiedź, więc może tak: stres w zdrowych granicach. Nie szukam gildii gdzie obwinia się ludzi o wipe, czy robi z kogoś warzywo za popełniony błąd. Każdy je popełnia, byleby nie za często. Nadmierny stres raczej wiąże ręce niż pomaga.

Część B.

1. Nick postaci:
Przenieogar/Eresskigal
2. Klasa:
Pala (tylko prot), Lock
3. Profesje oraz czemu akurat te?
Na palku, świeżo wylevelowane: Alchemia i JC. Dlaczego te? Bo męczy mnie proszenie innych o crafty, a matów mam tonę.
Na locku: Enchanting i Tailoring - kiedyś niezłe combo pod golda. Teraz... Tak zostało.
4. Spec, w którym preferujesz grać oraz które opanowałeś/łaś, ale nie sprawiają Ci takiej frajdy jak main spec:
Dobry gracz umie grać w każdym specu. Uważam się za niezłego - heala wolą nie tykać, resztą umiem albo szybko się uczę na przyzwoitym poziomie.
Palkiem umiem grać tylko w procie. Moje logi: https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 728/latest Szału nie robię, ale tragedii chyba nie ma.
Retri się nieco bawiłem, ale mam go nieubranego.
Lockiem wszystkie 3 spece. Demo zacząłem grać po raz pierwszy w Wodzie od TBC (króciutko w Cata). Spędziłem parę godzin ćwicząc żeby rotacja była w pełni intuicyjna, teraz kilku locków prosi mnie o rady. Więc chyba tragedii również nie ma. Niestety to alt którym zawsze puguje, w związku z czym wyniki na logach są niepełne i zdecydowanie słabsze niż bym chciał. https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 38/latest#

5. Link do armory:
http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... gar/simple
http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... gal/simple

6. Link do screena UI (Nie interesują nas screeny zrobione w mieście, itp. Najlepszy screen to taki z raidu, gdzie widać w pełni działające UI w warunkach raidowych):
Nie jest najładniejsze, zdecydowanie nie jest stylistycznie spójne. Ale widzę to co potrzebuję, kiedy potrzebuję i jestem do niego przyzwyczajony. Na locku jest skonfigurowane w analogiczny sposób. Pod oboma zrzutkami opis co, jak i dlaczego. W skrócie ;)
https://www.dropbox.com/s/my8qmde8ph9si ... 6.png?dl=0
Zły talent miałem wzięty, ale to LFR i tylko żeby SS zrobić. Jak widać życie, mana i HP (te 5 czarnych kulek na lewo od życia w Ice Hud) - w momencie brania SS akurat miałem 0) mam na środku ekranu. Podobnie najważniejsze proce i timery.
Po prawej widać raid cooldowny (externale) od healerów
https://www.dropbox.com/s/upnm1vgjbweik ... 8.png?dl=0
Wyraźniej widać ustawienia mojego TMW.
Od góry, lewa do prawa:
1. External CD od healerów
2. Proc z setu, trinket, timer na sacred shield (ile zostało duration), holy avenger duration
3. Przypomnienie jeśli sacred shield nie ma w ogóle, przypomnienie jesli seraphim jest off-cd. Pozostałe dwa są wyłączone.
4. Sam gół: Duration na Seraphimie.
5. Po prawej blisko środka: Duration na SotR, Duration na Divine Protection
6. Najdalej po prawej: CDki kolejno na Holy Avenger, Light's Hammer, Seraphim, Divine Protection

7. Pełna lista używanych addonów:
Ożesz...
Nie każdy jest aktywny na każdej postaci.

- Angry Assignements
- Bagnon
- DBM
- Exorsus Raid Tools
- Gladius (grywałem pvp, teraz zostało)
- Master Plan
- Rare Spawn Overlay
- Skada
- Tell Me When (znam i sam sobie piszę stringi, więc raczej nie będę zmieniał)
- TomTom
- Trade Skill Master
- NPC Skan
- Auctionator
- Bartender4
- BattlegroundTargets (znowu, dawne PvP)
- Fishing buddy
- GladiatorlosSA
- Handy notes + draenor
- Ice Hud
- Omen
- Omni CC
- Quick DKP v2 (w grupie używamy DKP)
- Perl Classic
- Resolve Status
- Tidy Plates + Threat Plates
- Warlock Reminder

Część C.

1. Link do logów (np. WarcraftLogs, World of Logs) swojej ostatniej gildii, na którym można Cię odnaleźć:
No to jeszcze raz:
https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 728/latest
https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 38/latest#

2. Doświadczenie (Całe od Vanilli, kille tylko w czasie trwania contentu. Jeśli zdobyte na innej postaci, koniecznie link do tejże postaci. Nie interesuje nas doświadczenie wyssane z palca):
Vanilla. Server Ravenholdt. Zacząłem z dużym opóźnieniem. MC, AQ20, w BWL tylko Razorgore. Potem wszedł patch pre-TBC i dałem sobie siana z graniem.
TBC. Server Ravenholdt. Mało grałem, SSC, TK bez final bossów. Kara, Maghteridon. Zaczęło brakować ludzi na rajdy + moje konto zostało zhackowane i jakoś nie chciało mi się już wracać do gry.
Wotlk - założyłem nowe konto, grałem hardcore, jednak jako, że nie dysponuję już tym kontem to nie ma się już czym chwalić. Starczy powiedzieć, że liznąłem gry na wyższym niż mój dotychczasowy, poziomie.
Cata. Krótki powrót do gry, transfer locka na BL. Brak czasu (studia, praca, dziewczyna) zadecydowały o dalszych wakacjach od nałogu.
MoP. Najpierw powrót do gry nową postacią aliantami. ToT normal i 2 na HCku jako tank. Potem grupia się posypała, nie chciało mi się szukać nowej więc zrobiłem sobie przerwę (grywałem trochę też lockiem na hordzie, ale z bardzo słabą ekipą co nie sprawiało mi przyjemności).
Kolejne podejście w SOO. 11/14 HC jako lock. Słaba gildia, ale przynajmniej rajdy się odbywały więc grałem :) Wiekszość wipów na Siege'u kończyła się tak, że ja dalej biegałem zbijać dildo gdy cały rajd nie żył. Zrobiłem sobie dwa miesiące przerwy gdy rajdy w zasadzie przestały się odbywać. "Mythica" olałem.
WoD. Aktywny od początku. 2/7m HM jako tank (wylevelowany już w wodzie). Teraz 9/10 HC BRF.

3. Opowiedz o swoich poprzednich gildiach (również o aktualnej o ile jest) i podaj powody ich opuszczenia:
Ravenholdt - Warcry - byłem w niej do końca (chyba, że nie grałem)

BL
Pierwszą poważną było Vortex of Silence. Powód opuszczenia: niereformowalność oficerów z uporem maniakia próbujących tego samego i totalnie nie poddających się krytyce. Odeszliśmy sporą grupą graczy, z których większość niestety szybko przestała się logować.
Good Omen grupa Undercity.
Przeszliśmy tutaj świadomie chcąc tworzyć nową grupę, w zasadzie od postaw. Po dwóch miesiącach mamy mniej nadających się do progressu ludzi niż na początku. Nie mam siły wiecznie szukać nowych rekrutów, próbować organizować fuzji i znosić ludzi którzy po 50+ wipach popełniają te same błędy. Chcę rajdować, a nie pracować w grze.

Część D.

1. Czas gry (Zaznacz kiedy nie możesz na pewno grać: dokładny dzień tygodnia): Piątek i sobotą odpadają. Okazjonalnie mogę. Poza tym jeden dzień w tygodniu również odpada - zwykle jest to wtorek, i tak jets optymalnie. Pon, śr, czw i niedziela mam b. wysoką frekwencję. Od premiery WoDa nie opuściłem w te dni żadnego rajdu. Żadnego.
2. Czy znasz kogoś z Advanced Fear, kto mógłby powiedzieć coś o Tobie?
Chyba nie.
3. Dlaczego chciałbyś dołączyć do Advanced Fear?
Macie relatywnie szeroki roster co sugeruje, że rajdy będą się odbywać, a słabsi gracze będą podmieniani. Macie ok progress. Tyle mogę powiedzieć po wstępnych oględzinach. Reszta (kultura gry, umiejętności graczy i RL, odnalezienie się w nowym otoczeniu) wyjdzie z czasem.
4. Czego oczekujesz po pobycie w Advanced Fear?
Regularnych rajdów i realnych postępów. Grupy która uczy się bossa w podobnym tempie do mnie - 99 wipów na blackhandzie gdzie mi (jako tankowi) wystarczy kilka prób na fazę by ją opanować to przesada. Ale nie jestem też super-graczem który po jednej próbie zrobi wszystko perfect.
5. Inne informacje, które chciałbyś/abyś podać w podaniu, ale nie pojawiły się wcześniej:
Chyba dość już napisałem. Dodam jednak, że mając wybór wolałbym grać Prot Paladynem - tankuję od Vanilli, lubie to robić i uważam, że nieźle mi to wychodzi. Jest też lepiej ubrany. Zdaję sobie jednak sprawę, że może to być kłopotliwe. Stąd aplikacja dwiema postaciami. Lockiem też gram nieźle, gear nie jest tragiczny (setówek brakuje, mam pecha w pugach).
Eress

Re: Prot pala/Warlock

Postby Eress » Mon Mar 16, 2015 6:46 pm

Dodam, że aplikujemy to wspólnie z Thiltranem. W Naszej obecnej grupie wspólnie prowadzimy rajdy dokąd wspólnie preszliśmy z Vortex of Silence. Mozliwe, że pójdą za nami następni, ale nie chcemy bezczelnie wyciągać ludzi.
Eress

Postby Baervan » Mon Mar 16, 2015 7:32 pm

Bardzo fajnie napisane podanie, chciałbym porozmawiać z wami na TS. Odezwijcie się w grze.
Baervan

Postby Atö » Tue Mar 17, 2015 3:46 am

podoba mi się podanie, chcę być przy rozmowie :)
Atö
Site Admin

Postby Atö » Wed Mar 18, 2015 8:48 am

przyjęty zamykam.
Atö
Site Admin

Return to Podania