Advanced Fear

ADF fun site
Podania

Thiltran - Hunter

Thiltran - Hunter

Postby Thiiltran » Mon Mar 16, 2015 6:18 pm

Część A:
1. Pawel Smolski
2. 21 lat
3. Yo, pracuje aktulanie w firmie ojca której nazwy wymienić nie mogę (tajemnica zawodowa i te sprawy). Nauke skończyłem na liceum z myślą kontynuowania studiów zaocznie w bliżej nie określonym czasie. Co do zainteresowań... Starcraft 2, Japoński (z którego jestem bardzo słaby ;p) oraz kalistenika.
4. Intel i5 2400k (skromnie podkrecony aby mogl podolac karcie), GTX 760, 8 GB Goodram, dysk SSD Samsunga 840 EVO.
5. Od paru dobrych lat Steelseries siberia v2 z mikrofonem, ani razu nie była z tym zestawem problemu. Co do odzywania sie na ts-ie/komunikowania sie z innymi to żaden problem, troche czasu przesiedziałem jako raid leader tu i tam ;p
6. Przyjmuje bez zająkniecia sie, nie bronie sie jezeli blad zostal u mnie wypatrzony, jak najszybciej jego analizuje i z miejsca staram sie poprawić to co robie źle.

Część B:
1. Thiltran
2. Hunter
3. LW/Skinning - bo akurat tych mi brakowała w mopie do achieva którego zresztą nie zrobiłem ; p
4. Wszystkie spece hunterowe, Survi opanowałem tak jak sie juz tylko dało, BM-a nadal masteruje, ale swoje już zaczynam robić, MM... ech mm. Najnudniejszy spec, umiem nim grac, nie tak jak pozostalymi ale wyuczenie sie go do satysfakcjonującego poziomu zajmie mi 2 dni góra. Preferuje grać jako Survi z powodu ze pety bma spora traca na walkach gdzie boss sie porusza bardziej niz wcale, ale każdy teraz wie że survi nie nadaja sie do progressu mythica więc BM.
5. http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... ran/simple
6. https://www.dropbox.com/s/iwvh1ruu0p06b ... 5.jpg?dl=0
7. Angry Assignments, Big Wigs, ChronoBars, ErrorFilter, Exorsus Raid Tools, ExtraCD, Garrison Mission Manager, Master Plan, oRA3, Pawn, Postal, Quick Talents, Raid Checklist, RangeDisplay, Skada, TimeToDie, TrufiGCD, WeakAuras2, ElvUI.

Część C
1. https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 278/latest - Tutaj macie wszystko co udało mi się zrobić od rozpoczęcia BRF-a.
2. Cata: Firelands full normal, Dragon Soul - 5 bossow na HC jako Resto/Feral Druid (Rastax).
MOP: SoO - 11/14 HC, 14/14 Mythic jako Guardian Druid (Rastax).
WoD: Tylko BRF 9/10 HC jako Hunter (Thiltran).
Link do Druida: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... tax/simple
3. Cały MoP w Vortex of Silence, powód odejscia - autyzm prowadzących, uważali sie za kogoś kim nie byli oraz nie dopuszczali do siebie innych informacji. W WoD-zie przeniosłem się do Good Omen-ów z grupka znajomych, pograliśmy tam miesiąc ale ludzie będący w naszej grupie (Undercity) poprostu grali jakby wszystko mieli w dupie, nie było widać tam przyszłości jeśli chodzi o mythic więc postanowiliśmy odejść i poszukać czegoś sensowniejszego zamiast męczyć sie te 12h w tygodniu.

Część D
1. Nie mogę grać co drugi dzień w godzinach porannych 4:00-15:00, reszte dnia mam wolną.
2. Niestety, ale nie znam.
3. Chialbym wreszcie pograć na poziomie w grupie gdzie wszystko ma nogi i ręce, gdzie ludzie nie wchodzą w miny na Blackhandzie po 100 wipach aby stwierdzić "jutro może będzie lepiej".
4. Oczekuje kultury osobistej, aby ludzie szaonwali sie nawzajem oraz aby każdy był w 100 % przygotowany na raid.
5. Hmm... to w sumie wszystko co chciałem napisać, jeszcze jedna rzecz która by was interesowała to skąd czerpie informacje na temat swojej klasy (jest to mmo champion, a dokładniej poradnik Azorthariona tamże własnie pisany). Jeżeli będziecie mieli jeszcze jakieś pytania to piszcie, w miłą chęcią na nie odpowiem : )

Pozdrawiam
Thiiltran

Re: Thiltran - Hunter

Postby Atö » Tue Mar 17, 2015 5:19 am

podoba mi się podanie, chcę być przy rozmowie :)
Atö
Site Admin

Re: Thiltran - Hunter

Postby Atö » Wed Mar 18, 2015 8:49 am

przyjęty zamykam.
Atö
Site Admin

Return to Podania